Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Kadın Partisi Girişimi Şanlıurfa'da çalışmalara başladı

Kadın Partisi Girişimi Şanlıurfa'da çalışmalara başladı

İstanbul merkezli Bayan STK lar dan oluşan bir grup Şanlıurfa Belediyesi ziyaret ederek Belediye Başkan vekili M.Fevzi Yücetepe ile görüştü.

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2013 Cuma 15:14
Kadın Partisi Girişimi Şanlıurfa'da çalışmalara başladı

Kırmızı biber derneği ile Kader   üyeleri Başkanı ve kurul üyeleri,Kadın partisi Başkanı ve kurul üyeleri , Belediye Başkan vekili M.Fevzi Yücetepe den Şanlıurfa daki çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldılar. Belediye Başkan vekili M.Fevzi Yücetepe Belediyenin beş mahallede kadınlara yönelik destek merkezlerini açtıklarını ve mikro krediylede kadınlara destek verdiklerini söyledi.

Şanlıurfa ya gelen bayan STK  ve Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri  ziyaretlerinin amacınınl ailenin ve toplumun örgütlenmesinde kadınların erkeklerle birlikte eşit hak ve sorumluluk üstlenmelerini , siyasal karar süreçlerine eksik katılımının önlenerek kadınların kendilerini temsil edilir duruma gelmelerini sağlamak olduğunu belirttiler.


Kadın partisi girişimi başkanı Benal Yazgan kadının, ekonomik, toplumsal ve siyasal hayatın saygın bir üyesi haline gelmesi için büyük bir uğraş verdiklerini belirttiler.Bayan STK ‘lar Partili ve partisiz kadınların güçlendirilmesi,  ve kadınların siyasette aday olmaya teşvik edilmesini  bu konuda çalışmaların daha fazla olmasını gerektiğini söylediler .

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com