Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Kaçar’dan Araştırma Ve Uygulama Hastanesine Ziyaret

Kaçar’dan Araştırma Ve Uygulama Hastanesine Ziyaret

Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesini ziyaret etti. Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesinde yer alan Araştırma ve Uygulama Hastanesini ziyaret eden Milletvekili Mahmut Kaçar, hastalarla sohbet edip dertlerini dinledi.

Giriş Tarihi: 4 Nisan 2016 Pazartesi 12:37
Kaçar’dan Araştırma Ve Uygulama Hastanesine Ziyaret

 Hastane ziyaretinde Kaçar’a, Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercan Yeni, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Uzunköy, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Hasan Karsen, Hastane Başmüdürü Abdullah Göçmez eşlik etti.

TÜM İHTİYAÇLARIMIZI BAKANLAR KURULUNA SUNACAĞIZ
Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar Tıp Fakültesi Hastanesinin yapım aşaması, açılması ve şimdiki durumu hakkında şunları söyledi; “Son iki yıldır başta Sayın Bakanımız Faruk Çelik olmak üzere Milletvekillerimizin gayretleri ile 600 yatak kapasiteli Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama hastanemizin açılmış olmasından mutluluk duyuyoruz. Bugün hastanemizin son durumu hakkında fikir alışverişinde bulunmak için geldik. Bu eserimiz Şanlıurfa için son derece önemli bir sağlık yatırımıdır. Hastanemiz hem Şanlıurfa’ya hem de tüm bölgeye sağlık hizmeti verme noktasında önemli bir hastane konumundadır. Hastalarımız ziyaret ettikten sonra, hastane ve Üniversite yönetimimizle bir istişare toplantısı yaptık. Fiziki açıdan ihtiyacımız giderildi, fakat hekim konusunda ve tıbbi cihaz konusunda eksiklerimizi ayrıntılı bir şekilde değerlendirdik. Önümüzdeki hafta Başbakanımız Şanlıurfa’yı ziyaretinde yapılacak olan Bakanlar kurulunda, hem hastanemizin hem de diğer ihtiyaçlarımızın giderilmesi için bir sunum yapacağız”

VATANDAŞLARIMIZ MEMNUN
Daha önce Şanlıurfa merkezde dar ve verimsiz olan hastanede hizmet alan hastaların şuan memnun olduklarını belirten Kaçar; “Konforlu, rahat ve modern bir hastanede hizmet gören vatandaşlarımız hastaneden memnun olduklarını söylediler, bu da bizi memnun etti” diye konuştu.

HALKIMIZA HİZMETLERİN EN İYİSİNİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ
Her zaman Hükümetin desteğini yanlarında gördüklerini söyleyen Harran Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. Ercan Yeni; “Bu modern hastanemizin yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Biz burada çalışanlar olarak hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz, biz her zaman da Sayın Vekillerimizi ve Hükümetimizi yanımızda biliyoruz ve görüyoruz, destekleri içinde hepsine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

EKSİKLİKLERİMİZİ GİDERECEĞİZ
Yeni hastanede hastaların son derece memnun olduğunu dile getiren Hastane Başhekimi Doç. Dr. Hasan Karsen ise; “ Katkılarından dolayı Sayın Mahmut Kaçar’ın şahsında tüm hükümetimize teşekkür ediyoruz. Hastanemizin bazı eksikleri hala devam ediyor, doktor, sağlık personeli ve cihaz konusunda eksiklerimiz var. Haftaya gerçekleşecek olan Bakanlar Kurulu toplantısında sunulacak rapor için milletvekilimizle bir toplantı gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com