Advert
Advert
Advert

Kaçar Zahireciler Borsası’nı ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar Zahireciler Borası esnafını ziyaret etti. Esnafın sıkıntılarını dinleyen Kaçar, 1 Kasım’dan sonra ekonomik istikrar ortamının yeniden sağlanacağını söyledi.

Kaçar Zahireciler Borsası’nı ziyaret etti
Kaçar Zahireciler Borsası’nı ziyaret etti

 

Seçim çalışmalarını sürdüren AK aday Mahmut Kaçar, ziyaretleri kapsamında Zahireciler Borsası’nı gezdi. Zahireciler Borsası’nda bulunan iş yerlerini tek tek gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, Borsa esnafı ile sohbet etti. Borsa esnafından bilgi alan aday Kaçar, esnafın sıkıntılarını not alarak çözüme kavuşturacakları taahhütlünde bulundu.

Esnaf ile uzun süre sohbet eden AK aday Mahmut Kaçar, AK Parti döneminde yapılan hizmetleri anlattı. Kaçar, esnafın güvenlik sıkıntıları nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntıların 1 Kasım’ın ardından AK Parti iktidarı ile son bulacağını belirtti.

Aday Kaçar ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün teşkilatımız ile birlikte Zahireciler Borası’nı ziyaret ettik. Önce başta Sayın Başkanımız olmak ile birlikte tüm esnafımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Tabi ki Türkiye’de son 4 aydır yaşanan siyasi istikrarsızlığın özellikle esnafımıza nasıl etki ettiğini, işlerin durma noktasına geldiğini yerinde müşahede etme imkânımız oldu. 1 Kasım seçimlerinin inşallah hem Türkiye’nin siyasi istikrarına, ardından da ekonomik istikrarına çok önemli katkı verecek bir netice ile sonuçlanacağına yürekten inanıyorum. Özellikle son dönemde Şanlıurfa’da güvenlik ile ilgili güvenlik problemlerinin çok ciddi anlamda esnafımıza zarar verdiğini, buraya Batı’dan taşımacılık yapan birçok aracın Şanlıurfa’ya gelmekte tereddüt yaşadığını, bunun da esnafımızın masraflarının artmasına neden olduğunu esnafımızdan öğrendik. Onun için 1 Kasım seçimleri bir yandan Şanlıurfa’nın huzuru, diğer yandan da Türkiye’nin istikrarına inşallah katkı verecek şekilde sonuçlanır diye umut ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret