Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Kaçar Zahireciler Borsası’nı ziyaret etti

Kaçar Zahireciler Borsası’nı ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar Zahireciler Borası esnafını ziyaret etti. Esnafın sıkıntılarını dinleyen Kaçar, 1 Kasım’dan sonra ekonomik istikrar ortamının yeniden sağlanacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2015 Çarşamba 17:51
Kaçar Zahireciler Borsası’nı ziyaret etti

 

Seçim çalışmalarını sürdüren AK aday Mahmut Kaçar, ziyaretleri kapsamında Zahireciler Borsası’nı gezdi. Zahireciler Borsası’nda bulunan iş yerlerini tek tek gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, Borsa esnafı ile sohbet etti. Borsa esnafından bilgi alan aday Kaçar, esnafın sıkıntılarını not alarak çözüme kavuşturacakları taahhütlünde bulundu.

Esnaf ile uzun süre sohbet eden AK aday Mahmut Kaçar, AK Parti döneminde yapılan hizmetleri anlattı. Kaçar, esnafın güvenlik sıkıntıları nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntıların 1 Kasım’ın ardından AK Parti iktidarı ile son bulacağını belirtti.

Aday Kaçar ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün teşkilatımız ile birlikte Zahireciler Borası’nı ziyaret ettik. Önce başta Sayın Başkanımız olmak ile birlikte tüm esnafımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Tabi ki Türkiye’de son 4 aydır yaşanan siyasi istikrarsızlığın özellikle esnafımıza nasıl etki ettiğini, işlerin durma noktasına geldiğini yerinde müşahede etme imkânımız oldu. 1 Kasım seçimlerinin inşallah hem Türkiye’nin siyasi istikrarına, ardından da ekonomik istikrarına çok önemli katkı verecek bir netice ile sonuçlanacağına yürekten inanıyorum. Özellikle son dönemde Şanlıurfa’da güvenlik ile ilgili güvenlik problemlerinin çok ciddi anlamda esnafımıza zarar verdiğini, buraya Batı’dan taşımacılık yapan birçok aracın Şanlıurfa’ya gelmekte tereddüt yaşadığını, bunun da esnafımızın masraflarının artmasına neden olduğunu esnafımızdan öğrendik. Onun için 1 Kasım seçimleri bir yandan Şanlıurfa’nın huzuru, diğer yandan da Türkiye’nin istikrarına inşallah katkı verecek şekilde sonuçlanır diye umut ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com