Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Kaçar; "İnsanlık Alemine Faydalı Bireyler Yetiştireceğiz"

Kaçar; "İnsanlık Alemine Faydalı Bireyler Yetiştireceğiz"

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, Eyyubiye bölgesinde seçim çalışmalarını sürdürdü. Kaçar burada yaptığı konuşmada; “Çocuklarımız insanlık alemine katkı verecek bireyler olarak” dedi.

Giriş Tarihi: 21 Ekim 2015 Çarşamba 00:08
Kaçar;


 Eyyubiye ilçesi bölgesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları ilgili açıklamalarda bulunan AK Vekil adayı Kaçar, çocuklarımızın insanlık alemine çok iyi katkı verecek bireyler olarak yetişeceklerini söyledi. AK Vekil Kaçar’a, AK Parti Eyyubiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş ve partililer de eşlik ettiler.Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, “Mance Mahallemizde vatandaşlarımızı ve esnafımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz esnasına Mance mahallemizde bulunan Nafiz Bayraktar Okulunu da ziyaret ettik. Buradaki çocuklarımızla birlikteyiz tüm çocuklarımıza tek tek sınıf mevcutlarını sorduk 28 ile 34 arasında cevaplar aldık. Bu Şanlıurfa’da son iki yılda eğitimde yapılan yatırımların özellikle Şanlıurfa’da alt yapısının tamamlanması noktasında ve sınıf mevcudunun düşürülmesi noktasında Urfa’mızın geldiği nokta açısından önemli.  Daha önce Mance Mahallemizde, Haleplibahçe’de, Devteşti’nde, Direkli’de diğer mahallelerimizde sınıf mevcutları 60 iken, bugün Allah’a hamdolsun 30’a kadar düşürüldü. Yeni yapılacak dersliklerimizle de beraber sınıf mevcutları 30’un altına düşürülecek. Bu ortamda da gençlerimiz çocuklarımız inşallah özelde Şanlıurfa’ya genelde de bütün Türkiye’ye insanlık alemine çok iyi katkı verecek bireyler olarak yetişecekler” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com