Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kaçak yapılaşmaya geçit yok

Kaçak yapılaşmaya geçit yok

Her geçen gün düzenlerini ve birimlerini oluşturup şeffaf ve acil görev bilinciyle hareket etmeye başlayan Şanlıurfa merkez Haliliye ilçe Belediyesi kaçak yapıya geçit vermiyor.

Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2014 Salı 10:58
Kaçak yapılaşmaya geçit yok

Duyarlı vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz

Kendi görev ve sorumluluklarını bildiklerini ancak vatandaşlarımızın Büyükşehir olmamız nedeniyle hangi görevlerin hangi Belediyeler tarafından yapıldığını bilemediğini belirten Haliliye Belediye Başkan Vekili Ferhan Karaçizmeli, “Özellikle imar ve kaçak yapı konusunda duyarlı vatandaşlarımızın da desteklerini bekliyoruz. Hangi mahallede kaç kat imar verildiği bilinciyle Başkanımız Fevzi Demirkol, birim amirlerimizi de yanına alarak sokak sokak, mahalle mahalle dolaşıyorlar. Vatandaşlarımızın talep ve varsa şikayetlerini dinliyorlar. Dikkat çeken durumlar incelenip varsa aykırılığı hemen müdahale edilerek gereği yapılıyor. Ancak duyarlı vatandaşlarımızın bazı konularda ve özellikle kaçak yapılarda bizlere yardımcı olmaları hepimizin faydasına olacaktır. Zira hem yanlışa dur demiş olacağız, hemde ileriki zamanlarda sanki görmezlikten gelinmiş yada göz yumulmuş gibi dedikoduların önüne geçmiş olacağız” dedi.
Şikayet değil, Belediyemize destektir
Başkan Vekili Karaçizmeli, “Haliliye Belediye İmar Müdürlüğü, geçtiğimiz gün duyarlı bir vatandaşın şikayeti üzerine Şehitlik mahallesinde bir binanın üst katının kaçak yapıldığını belirlemiş ve hemen inşaatı durdurarak malzemeleri kaldırtmış, yıkımı çalışmalarını başlatmıştır. Duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Böyle durumlar şikayet değil, Belediyemize destek olarak algılanmalıdır” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

İlahiyat Fakültesi öğrencilerinden anlamlı ziyaret!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com