Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık İzmir Umut Kapısı 'Kurban Kardeşliktir' kampanyası başlattı

İzmir Umut Kapısı 'Kurban Kardeşliktir' kampanyası başlattı

Kurban bağışı kampanyasını başlatan İzmir Umut Kapısı Derneği, kampanyanın sloganını 'Kurban Kardeşliktir' olarak belirledi. Kesilen kurbanlar fakir, yoksul ve yetimlere ulaştırılacak.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2015 Perşembe 19:01
İzmir Umut Kapısı 'Kurban Kardeşliktir' kampanyası başlattı

İzmir’de muhtaç ve yetimlere yönelik yardım çalışmaları yürüten Umut Kapısı Derneği, bu senenin kurban bağışı kampanyasını başlattı. Kampanyanın sloganını ‘Kurban Kardeşliktir’ olarak belirleyen İzmir Umut Kapısı Derneği, kurban bedelinin de 600 TL olduğunu açıkladı. Derneğe yapılacak kurban bağışları, bağış sahipleri adına vekâleten kesilecek ve etleri bayram içerisinde fakir, yoksul ve yetimlere ulaştırılacak. 

‘Kurban Kardeşliktir’

Başlatılan kampanya hakkında bilgi veren İzmir Umut Kapısı Derneği Genel Başkanı Hacı Şani, “İzmir Umut Kapısı, bilindiği üzere hayır çalışmalarına İzmir’de ve çevresinde devam ediyor. Bu çerçevede bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar zaten halk ve kamuoyu tarafından bilinmektedir. Malumunuz şu anda Kurban Bayramı hazırlıklarımız devam ediyor. Bu çerçevede bağış sahipleriyle diyalog içerisindeyiz. Başlatmış olduğumuz bazı kampanyalarımız var. Bu sene Kurban Bayramı çalışmalarında öne çıkarmak istediğimiz unsur ‘kardeşlik’ unsurudur.” dedi.

Kardeşlikle kurbanı bağdaştırıp, toplumun hasret kaldığı kardeşlik duygularını yeniden canlandırma amacında olduklarını belirten Şani, “Bu doğrultuda ‘Kurban Kardeşliktir’ kampanyasıyla bağış kurban kabul çalışmalarımızı başlattık. Kurban Bayramı içerisinde, vekâleten kurban kesim işlemlerimiz olacaktır. Vekâleten yapılacak olan kurban kesimlerimizde, kurban bedeli 600 TL olacak. Yine hayır sahiplerimizden katkılarını bekliyoruz. Yapacağımız kurban kesimleri, ayrı ayrı değerlendirilerek muhtaçlara et olarak ulaştırılacaktır.” diye konuştu.

Şani, kampanyaya katılmak isteyen bağış sahibi hayırseverlerin 0 541 533 44 48 nolu telefondan kendilerine ulaşabileceğini söyledi.    (Muhammed Yıldız – İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da vicdansızlığın böylesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com