Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İyiliğin Kalbine Yürüyüşle Başladı

İyiliğin Kalbine Yürüyüşle Başladı

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2010 Cuma 21:34
İyiliğin Kalbine Yürüyüşle Başladı

IV. Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları Harbi Umumi Şehitler Abidesinden iyiliğin doğduğu mekâna, Dergah Platosunda bulunan İbrahim Peygamber'in doğduğu mağaraya yürüyüş ile başladı.

Yürüyüş kortejinde Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan ve eşi Demet Okutan'ın yanı sıra, Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, GAP İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Gül Fakıbaba, Kırım Kültür Bakanı Yardımcısı, yurt içi ve yurt dışından sivil toplum kuruluşları, rektörler ile 60'a yakın ülkeden gelen misafirler katıldı.

Yürüyüş kortejinde Antakya Belediyesinde çalışan ve 33 kişiden oluşan Mehteran Takımı da bulunuyor. Yardım faaliyetlerinde bulunan tüm katılımcı kuruluşlar ve Şanlıurfalıların eşlik ettiği yürüyüş, güzergâh boyunca vatandaşların sevgi gösterileri arasında yapıldı. Katılımcı dernek ve vakıflar kendilerini tanıtıcı flamalar dışında, haftanın önemine uygun mesajlar içeren dövizleri de taşıdıkları gözlendi.

Buluşmalar Balıklıgöl Amfi Tiyatroda protokol konuşmaları ile devam ediyor…

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karargah rahatsız haberinde Genelkurmay'dan açıklama geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com