Advert
Advert
Advert

İtfaye Aracı Alınıyor

İtfaye Aracı Alınıyor
İtfaye Aracı Alınıyor

Şanlıurfa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale İşleri Birimi'nce "1 Adet Yangın ve Acil Kurtarma Aracı Alım İşi" ihale edildi.

Avrupa Birliği'nce finanse edilen GAP Bölge Kalkınma İdaresinin Koordinasyonu'nda Merkezi Finans İhale Birimi ve Şanlıurfa Belediyesi tarafından yürütülen GAP Bölgesinde Sele Maruz Kalan Alanlarda Sel Riskinin Azaltılması (GAPSEL) Projesi kapsamında yapımı gerçekleştirilen "Bölgesel Afet Merkezi"nde kullanılmak üzere 1 adet çok amaçlı "Yangın ve Acil Kurtarma Aracı Alımı" için Belediye Encümen Salonu'nda bir ihale gerçekleştirdi.

Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan başkanlığında gerçekleştirilen ihaleye 1 firma katılım sağladı. Yangın, deprem, su baskınları v.b afet durumlarında kullanılacak olan 1 Adet "Yangın ve Acil Kurtarma Aracı" için Ankara Çelik Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş 177 Bin Euro teklif sundu.

İhale sonrasında bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan, ihalenin komisyonca değerlendirileceğini ve sonucunun önümüzdeki günlerce kamuoyuna aktarılacağını ifade etti.

İnşaatı ŞUTİM bitişiğinde devam eden Bölgesel Afet Merkezi'nin son durumu hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Arslan göreve geldikleri günden bu yana itfaiye teşkilatının güçlendirilmesi adına ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini söyledi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir