Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İtfaye Aracı Alınıyor

İtfaye Aracı Alınıyor

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2010 Pazartesi 17:27
İtfaye Aracı Alınıyor

Şanlıurfa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale İşleri Birimi'nce "1 Adet Yangın ve Acil Kurtarma Aracı Alım İşi" ihale edildi.

Avrupa Birliği'nce finanse edilen GAP Bölge Kalkınma İdaresinin Koordinasyonu'nda Merkezi Finans İhale Birimi ve Şanlıurfa Belediyesi tarafından yürütülen GAP Bölgesinde Sele Maruz Kalan Alanlarda Sel Riskinin Azaltılması (GAPSEL) Projesi kapsamında yapımı gerçekleştirilen "Bölgesel Afet Merkezi"nde kullanılmak üzere 1 adet çok amaçlı "Yangın ve Acil Kurtarma Aracı Alımı" için Belediye Encümen Salonu'nda bir ihale gerçekleştirdi.

Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan başkanlığında gerçekleştirilen ihaleye 1 firma katılım sağladı. Yangın, deprem, su baskınları v.b afet durumlarında kullanılacak olan 1 Adet "Yangın ve Acil Kurtarma Aracı" için Ankara Çelik Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş 177 Bin Euro teklif sundu.

İhale sonrasında bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan, ihalenin komisyonca değerlendirileceğini ve sonucunun önümüzdeki günlerce kamuoyuna aktarılacağını ifade etti.

İnşaatı ŞUTİM bitişiğinde devam eden Bölgesel Afet Merkezi'nin son durumu hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Arslan göreve geldikleri günden bu yana itfaiye teşkilatının güçlendirilmesi adına ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini söyledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com