Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya İtalya'da fetih programı düzenlendi

İtalya'da fetih programı düzenlendi

İtalya'nın Trieste kentinde faaliyet gösteren Said-i Nursi İlim Kültür Merkezi'nin düzenlediği programla, Mekke'nin fethi kutlandı.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2015 Perşembe 09:05
İtalya'da fetih programı düzenlendi

Program Ammar Aydemir'in Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, Veysel Aydemir Hoca'nın günün anlam ve önemine  yaptığı konuşmayla devam etti.

Veysel Hoca konuşmasında, Hıristiyan örf ve geleneklerinden olan yılbaşı eğlencesi,  İslam'ın şiarına aykırıdır.  bir Peygamber'in doğumunun içkiyle, haramlarla kutlanması  yanlıştır. Tüm bu çirkeflikler,  dinimizde haramdır. Allah'ın (c.c ),  yasaklamış olduğu haramlardan, Müslümanların uzak durması gerekir. Müslümanların bu tür kötü aktivitelerden, Yılbaşı eğlencelerinden, milli piyango kumarından  kaçınmaları lazım.'' dedi.

Daha sonra  Mekke’nin Fethini de işleyen Aydemir Hoca,  daha sonra yakın zamanda Diyarbakır, Bingöl ve Cizre'de mütedeyyin insanlara yapılan saldırılara da değinerek, “PKK/HDP zihniyeti tıpkı Mekkeli müşrikler gibidir. Asıl gayeleri İslam’a düşmanlıktır. Bölgemizde yaşanan bu vahşet, aynen Peygamber (a.s) ve Ashabının da kendi kavminden olan insanlar tarafından zulümler gördüğünü, bugün de bölgemizde İslam'a alerjisi olan Marksist ve Batı destekli piyonlar, müslümanların bölgedeki gelişmelerinden dolayı duyduğu nefretini bölgede yaşayanlara karşı kinlerini kusmaktadır.'' ifadelerini kullandı. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Türkiye 4 Bin askerle hedefe kilitlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com