Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi İstihdam Garantili Muhasebecilik Kursu

İstihdam Garantili Muhasebecilik Kursu

Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMM) Başkanı Nihat Taş Ön Muhasebede Elemanının yetiştirilmesi için İş-Kur'la Eğitim Çalışması Başlatıklarını Söyledi.

Giriş Tarihi: 30 Ağustos 2012 Perşembe 17:57
İstihdam Garantili Muhasebecilik Kursu

Eğitimlerde Kursiyerlere İletişimden Kişisel Beceri Kazandırmaya, Büro Düzenlemekten Girişimciliğe Kadar Tüm Becerileri Kazandırma eğitimi verileceğini söyleyen Nihat Taş; Başarılı Olan Tüm Kursiyerlerimiz İstihdam Edilecektir." dedi.

Taş yazılı olarak yaptığı basın açıklmasında; "Bu Gelişmeler Sonucunda Yardımcı Eleman Olarak Adlandırdığımız Bürolarda Veya İşletmelerde Ön Muhasebede Çalışacak Eleman İhtiyacı da Günden Güne Artmaktadır. Kuralsız, Disiplinsiz Ve Yeterliliği Olmadan Çalışan Elemanların Yerine, Odaların Bünyesinde Yetişmiş, Ön Muhasebe İçin Gereken Eğitimi Tamamlamış Olmak Önemli Ve Zorunluluk Haline Gelmiştir. Bu Nedenle Odamızla İş Kur Müdürlüğümüz Arasında Yapılan Protokol Gereği Muhasebe Ve Finansman Muhasebe Yardımcısı Eğitim Çalışmalarımız Başlamış Bulunmaktadır. Geçen Dönemlerde Olduğu Gibi Başarılı Olan Tüm Kursiyerlerimiz İstihdam Edilecektir.


Eğitimlerde Kursiyerlerimize İletişimden Kişisel Beceri Kazandırmaya, Büro Düzenlemekten Girişimciliğe Kadar Tüm Becerileri Kazandırmak İçin Elimizden Geldiğince Çaba Sarf edeceğiz.
Dilerim Eğitimlerimiz; Mesleki Becerinin Yanında, Çocuklarımızın Geleceği İçin İlk Adımların Atıldığı Mecralar Olur" dedi. 
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com