Advert
Advert
Advert

İstihdam Garantili Muhasebecilik Kursu

Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMM) Başkanı Nihat Taş Ön Muhasebede Elemanının yetiştirilmesi için İş-Kur'la Eğitim Çalışması Başlatıklarını Söyledi.

İstihdam Garantili Muhasebecilik Kursu
İstihdam Garantili Muhasebecilik Kursu

Eğitimlerde Kursiyerlere İletişimden Kişisel Beceri Kazandırmaya, Büro Düzenlemekten Girişimciliğe Kadar Tüm Becerileri Kazandırma eğitimi verileceğini söyleyen Nihat Taş; Başarılı Olan Tüm Kursiyerlerimiz İstihdam Edilecektir." dedi.

Taş yazılı olarak yaptığı basın açıklmasında; "Bu Gelişmeler Sonucunda Yardımcı Eleman Olarak Adlandırdığımız Bürolarda Veya İşletmelerde Ön Muhasebede Çalışacak Eleman İhtiyacı da Günden Güne Artmaktadır. Kuralsız, Disiplinsiz Ve Yeterliliği Olmadan Çalışan Elemanların Yerine, Odaların Bünyesinde Yetişmiş, Ön Muhasebe İçin Gereken Eğitimi Tamamlamış Olmak Önemli Ve Zorunluluk Haline Gelmiştir. Bu Nedenle Odamızla İş Kur Müdürlüğümüz Arasında Yapılan Protokol Gereği Muhasebe Ve Finansman Muhasebe Yardımcısı Eğitim Çalışmalarımız Başlamış Bulunmaktadır. Geçen Dönemlerde Olduğu Gibi Başarılı Olan Tüm Kursiyerlerimiz İstihdam Edilecektir.


Eğitimlerde Kursiyerlerimize İletişimden Kişisel Beceri Kazandırmaya, Büro Düzenlemekten Girişimciliğe Kadar Tüm Becerileri Kazandırmak İçin Elimizden Geldiğince Çaba Sarf edeceğiz.
Dilerim Eğitimlerimiz; Mesleki Becerinin Yanında, Çocuklarımızın Geleceği İçin İlk Adımların Atıldığı Mecralar Olur" dedi. 
www.balikligol.com

Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası SMMM odası ön muhasebe elemanı yetiştirilecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle