Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin İstifadan sonra ilk para Şanlıurfaspor'a geldi VİDEO

İstifadan sonra ilk para Şanlıurfaspor'a geldi VİDEO

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfaspor İkinci Başkanı Abdülkadir Binici, Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Bahri Kaya; Şanlıurfasporlu Yöneticiler İ. Halil Tepe ve Mehmet Demirkan ile İşadamı Enver Gülel’i makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2012 Perşembe 20:46
İstifadan sonra ilk para Şanlıurfaspor'a geldi VİDEO


Vali Celalettin Güvenç’i ziyaret sırasında İşadamı Enver Gülel 40 bin TL ve Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ise 30 bin TL’lik yardımlarını kamp öncesi sarı yeşilli yöneticilere sundu.

Kulube yardımda bulunan işadamı Enver Gülel ve Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür eden Vali Güvenç, “Şanlıurfaspor Yöneticisi ve Bahri Hoca bizi ziyaretimize geldiler. İkinci yarı çok başarılı olmalarını gönülden diliyorum. Şehirde de bir hava oluşmaya başladı. Birlik beraberlik havası. Ümit ediyorum ki bu birlik beraberlik havası takıma da yarayacaktır. Yeni kongre ile yeni sinerji oluşacaktır. Bugün burada da Karaköprü Belediye Başkanımız kamp giderleri için 30 bin lira destek vermek için ziyaretimize geldi. Nihat Çiftçi’ye de teşekkür ediyorum. Ayrıca da İş Adamımız Enver Güler Bey’e de çok teşekkür ediyorum. Şanlıurfaspor’un ikinci yarı hazırlıklarına destek olmak amacıyla 40 bin TL destek olmak için bizi ziyaret etti. Enver Bey Şanlıurfa’nın çok değerli İş adamlarından birisi. Urfaspor adına ona da çok teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İş Adamı Enver Gülel ise bir konuşma yaparak, “Şanlıurfaspor bizim kulübümüz. Şanlıurfa gerek nüfusu ile gerek Şanlıurfaspor ile daha iyi başarılar elde etmeli. Bu yüzden Şanlıurfaspor’a elimizden gelen yardımı yapmaya çalışacağız. Vesile olduğu için Sayın Valimize de teşekkür ediyorum” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi de, “Şanlıurfaspor Sayın Valimizin önderliğinde birlik ve beraberlik içerisinde biz de şahıs olarak kurum, olarak gerekli olan desteği sağlıyoruz. Başarılar diliyorum. İnşallah iyi bir kamp dönemi olur. Şehir bu anlamda kenetlenmiş durumda takımda hepimizin takımı” dedi.

Ziyaret sırasında sarı yeşilli kulüp yöneticileri de bu anlamlı yardım dolayısıyla Gülel ve Çiftçi’ye teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com