Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa İşte Türkiyenin ilk internet dershanesi

İşte Türkiyenin ilk internet dershanesi

Giriş Tarihi: 19 Eylül 2010 Pazar 12:23
İşte Türkiyenin ilk internet dershanesi

Türkiyenin ilk internet dershanesi, eğitimde fırsat eşitliği getirmeyi hedefliyor.

SBS, YGS ve LYS sınavlarına hazırlıkta yeni bir dönem başlatan neddershaneden eğitimlerden aylık 20 TL kayıt ücreti karşılığında yararlanılabiliyor.

Öğrenciler dersleri internet üzerinden ve tıpkı gerçek sınıf ortamındaymış gibi görüntülü olarak takip edebiliyor, geçmiş konuları diledikleri kadar tekrar edebiliyorlar.

100.000 soruluk soru bankasıyla da fark yaratan www.neddershane.com.tr derslerin yanı sıra testler aracılığıyla öğrencilere bilgilerini ölçme fırsatı veriyor. Üstelik veliler de öğrencilerin durumları hakkında SMS aracılığıyla haberdar olabiliyorlar.

Öğrenciler yine internet üzerinden sunulan rehberlik hizmetlerinden yararlanma imkanı da buluyorlar. neddershane.com.trnin Kurucu Genel Müdürlüğünü 31 yıllık eğitimci Hikmet Yılmaz üstlenirken, ülkemizin önde gelen girişimcilerinden Mehmet Ali Ilıcak da projede Kurucu Ortak olarak yer alıyor.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com