Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Siyaset İşte tüm partilerin Urfa adayları ve bağımsızlar

İşte tüm partilerin Urfa adayları ve bağımsızlar

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2011 Salı 00:42
İşte tüm partilerin Urfa adayları ve bağımsızlar

24. dönem milletvekili genel seçimleri için Şanlıurfa Milletvekili aday listesini açıklayan AK Parti, BBP, CHP, MHP, HAS Parti ve Bağımsızların aday listeleri şöyle;

AK PARTİ

1- FARUK ÇELİK

2- SEYİT EYYÜPOĞLU

3 -MEHMET KASIM GÜLPINAR

4 -MEHMET AKYÜREK

5 -ZEYNEP KARAHAN USLU

6 - HALİL ÖZCAN

7 - MAHMUT KAÇAR

8 - ABDULKADİR EMİN ÖNEN

9 - YAHYA AKMAN

10 - ABDULKERİM GÖK

11 - BEKİR EREN

12 - ZEYNEP MÜJDE SAKAR

 

BBP

1- İSA BUCAK

2- MAHMUT KARAOĞLAN

3- FADIL YÜKSEL

4-  İSA ELÇİ

5- CUMALİ KOLKARA

6- HALİL GÜMER

7- İ BAŞAK

8-MEHMET ÖZGÜRCÜ

9-A.YASİN KAPLAN

10-İR KOLKARA

11-AHMET KESEROĞLU

12-MEHMET KOLKARA

 

CHP

1-FERHAT KARATAŞ

2-SÜLEYMAN GÖK

3-İBRAHİM HATİPOĞLU

4-NAİLE ŞÜKRAN YALÇIN

5-GÜLER YILMAZ YÖNETİCİ

6-AHMET TEKİNER İKTİSATÇI

7-FATMA ÖZTAY

8-ABDÜLKERİM ÇAKMAK

9-ÖMER FARUK ATBİNİCİ

10-TÜRKAN AYAS

11-MEHMET EKİNBAŞ ESNAF

12-MEHMET ÖZÇELİK

 

MHP

1 MUZAFFER ÇAKMAKLI

2 MEHMET KARTAL

3 MAHMUT SUBAŞI

4 AHMET KELEŞABDİOGLU

5 AHMET ÇOBAN

6 AZİZ ASLAN

7 EMİNE AGAÇ

8 ÖMER ALTINYÜZÜK

9 ABDULLAH FATISTOOĞLU

10 FAHRETTİN AKBABA

11 MURAT ERDOĞDU

12 ÜLKÜ CENGİZ

 

HAS PARTİ

1.ABDURRAHMAN KIRIKÇI     

2.MAHMUT BİRLİK

3.MEHMET ÖZMODANLI

4.HACI ÖMER FARUK BAYRAM

5.SERKAN ARICI

6.FARUK YAŞAR

7.GÜLŞEN ÇÖLGEÇEN

8.MÜNİR ALTIPARMAK

9.İSHAK BIDIK

10.ADNAN ALTINSU

11.MEHMET KAHYAOĞLU

12.DEMİR EVCİM

 

SAADET PARTİSİ

1-    HALİL ÇİFTÇİ

2-    MEHMET EMİN ERDİRMEZ

3-    ALİ KAÇAN

4-    HACI KARADAŞ

5-    RAMAZAN ZEYDOĞLU

6-    MEHMET HANİFİ ÇELİK

7-    MEHMET TAŞÇI

8-    MEHMET CENGİZ

9-    FARUK ŞEYHANLI

10- SALİH ŞİPİKA

11- HASAN ÇAVANA

12- MAHMUT APAYDIN

 

 DSP

     1- Emin Durak
     2- Mahmut Çerkez
     3- Ahmet Alban
     4- Halil Doğan
     5- Şeref Burç
     6- Netice Kaya
     7- İsmail Akkurt
     8- Mehmet Emin Bilgin
     9- Mehmet Atmak
     10- Ali Coşkun
     11- Ahmet Kılıç
     12- Mehmet Kurt
 

DP

1- Mustafa Polat,
2- Şemi Şemsettin Çakır, öğretim üyesi
3- Namık Kemal Cirit, işletmeci
4- Bekir Sedef, esnaf
5- Muzafer Yağmur çiftçi
6- Ömer Faruk Dağ, müteahhit
7- Mehmet Emin Atmanoğlu, esnaf
8- Ahmet Açmaz, esnaf
9- Mehmet Bağış, müteahhit
10- Necmettin Kara, serbest meslek
11- Mahmut Tokmak, çiftçi
12- Mehmet Dam, esnaf

BAĞIMSIZ

İBRAHİM TATLISES

AHMET ERSİN BUCAK

ZÜLFİKAR İZOL

MAHMUT CEVHERİ

FATİH ŞIHANLIOĞLU

MAHMUT YILMAZ

LÜTFÜ DOĞRU

ÖMER UÇAR

MEHMET DİLAN

 www.balikligol.com / Ali Uçan

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AK Partili vekillere ByLock uyarısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com