Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İşte Ş.Urfa'yı asfaltlayan tesis

İşte Ş.Urfa'yı asfaltlayan tesis

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2011 Cumartesi 15:36
İşte Ş.Urfa'yı asfaltlayan tesis

Vali Okutan, “Asfalt Yapımı İçin Gerekli Malzemeyi Hem Ekonomik Hem de Dışarıya Bağımlı Kalmadan Daha Hızlı Bir Şekilde Üreteceğiz” dedi.

 

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Şanlıurfa Valiliği İl Özel İdaresi tarafından kurulum çalışmalarına yaklaşık 3 ay önce başlanan ve hizmete başlayan asfalt plent şantiyesini yerinde inceledi.  İncelemeleri esnasında bir açıklama yapan Vali Okutan, “Büyük bir yol ağına sahibiz. Kırsal nüfusumuz oldukça fazla. Hedefimiz asfaltlanmamış köy yolunun kalmamasıdır. Bunun için imkânlarımızı ve kaynaklarımızı yerinde ve doğru kullanmalıyız.  Bu bağlamda önemli bir adım olan bu şantiyenin asfalt yapımı için gerekli malzemeyi hem daha ekonomik, hem de dışarıya bağımlı kalmadan ve hızlı bir şekilde üretilebileceğiz. Şantiyemizin kurulmasıyla asfaltlama ve asfalt bakım onarım çalışmalarımıza daha fazla hız verebileceğiz” dedi.

 

Asfalt plent şantiyesin kullanıma girmesiyle saatte 160 ton kullanıma hazır sıcak asfalt üretilebilecek olup böyle bir imkanın ilimizin asfalt yapımına hız vereceğini kaydeden Vali Okutan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu ve İl Özel İdaresi teknik personeliyle şantiyenin rantabl bir şekilde kullanılması konusunda görüş alışverişinde bulundu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da oto hırsızlık şebekesi yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com