Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya İşte Şanlıurfa'da iz bırakanlar

İşte Şanlıurfa'da iz bırakanlar

“Urfa’da İz Bırakanlar” ödül gecesinde milyonlar ekrana kilitlendi, Tatlıses özlemini anlattı

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2012 Cuma 18:28
İşte Şanlıurfa'da iz bırakanlar
Kanal Urfa’nın kuruluşunun dördüncü yıl dönümü dolayısıyla “Şanlıurfa’da İz Bırakanlar” ödül gecesinde milyonlar ekrana kilitlendi. Ödül gecesine canlı telefon bağlantısı ile katılan İbrahim Tatlıses, Kanal Urfa’ya teşekkür ederken, Şivan Perver’in babası ise oğlunun Türkiye’ye dönmesi halinde ilk konserini Kanal Urfa’da vermesini istedi.


 

“Şanlıurfa’da İz Bırakanlar” ödül gecesinde siyasetçisinden tutun, ses ve sinema sanatçısına, tiyatrocusuna, gazelhanından, bürokratından işadamına kadar herkes Kanal Urfa’nın gecesinde buluştu.


 

Urfa City Alış Veriş Merkezi Konferans Salonunda yapılan gecenin sunuculuğunu Mehmet Mahmutoğlu İle Hatice Kara yaptı.

 

Vali Celalettin Güvenç, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu, Kasım Gülpınar, Yahya Akman, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, sinema ve ses sanatçıları katıldı.

 

“Şanlıurfa’da İz Bırakanlar “ ödül gecesine siyaset ve sanat alanından tutun, bürokratlar, işadamları her kesimden herkes katıldı. Geceye Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve yardımcılarının katılmaması dikkat çekti.

 

Sanat alanında Şanlıurfa’ya en çok iz bırakanlardan biri olan İbrahim Tatlıses programa telefon ile bağlandı. İbrahim Tatlıses en kısa zamanda Şanlıurfa’da olacağını belirterek, Şanlıurfa’yı ve Şanlıurfalıları özlediğini söyledi.


 

 

İbrahim Tatlıses’e iz bırakan plaketini veren Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, İbrahim Tatlıses’in Şanlıurfa’nın onuru ve gururu olduğunu söyleyerek, Şanlıurfa’yı Türkiye ve Dünya’ya tanıtan bir kişi olduğunu söyledi.


 

 

Geceye renk katan ses sanatçılarından birisi olan Şivan Perver’in babası Yunus Perver, oğlunun ödülünü Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar’dan aldı. Türkçe bilmeyen Baba Perver, oğlunun Türkiye’ye gelmesi halinde ilk konserini Kanal Urfa’da vermesini istedi.

 

 

Geceye katılan Yerel ve Bölgesel Televizyonlar Birliği Genel Başkanı Şeyda Açıkkol, böyle bir organizeyi gerçekleştiren Kanal Urfa’ya teşekkür etti.


 

Ödül gecesine telefon bağlantısı ile katılan sanatçı Müslüm Gürses de diğer sanatçılar gibi aynı duyguyu paylaştığını kaydetti.

 

 

Geceye yoğun işlerinden dolayı katılamayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Genelkurmay Başkanı Necdet Özer,

 

Bakan Bülent Arınç, Beşir Atalay, Cevdet Yılmaz, Prof. Doktor Veysel Eroğlu, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış, Ertuğrul Günay, Hayati Yazıcı, Mehmet Mehdi Eker, milletvekilleri, sanatçılar telgraf gönderdi.


 

Yaklaşık olarak 4 saat süren programda iz bırakanlarda plaketlerini alan Nuri Sesigüzel, Mahmut Tuncer ve Güler Işık’ta birer şarkı söyleyerek geceye renk kattılar.

 


Haberin Videosu:
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com