Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Magazin İşte oynanacak maçların tarihleri ve yerleri

İşte oynanacak maçların tarihleri ve yerleri

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, ilimizde bu hafta gerçekleştirilecek olan spor müsabakaları aşağıya çıkarılmıştır.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2012 Cuma 16:47
İşte oynanacak maçların tarihleri ve yerleri


TARİHİ    GÜNÜ    SAATİ    FAALİYETİN ADI    TÜRÜ    YERİ
FUTBOL          
15/4/2012    Pazar    14.30    Şanlıurfa Spor-Turgutlu Spor    2. LİG    GAP Arena
BASKETBOL          
14/4/2012    Cumartesi    13.00    Şanlıurfa Engelliler-Antalya Büyük Şehir Bel.    Süper Lig    Atatürk Spor Salonu
VOLEYBOL          
16/4/2012    Pazartesi     17:30    Dsi Atatürk Barajı Bölge- Belediye Başkanlığı    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
16/4/2012    Pazartesi     19.00    Gençlik Spor İl Müd.-İl Özel İdare    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
17/4/2012    Salı    17:30    Dsi Atatürk Barajı Bölge- Müftülük    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
17/4/2012    Salı    19.00    Belediye Başkanlığı-Sağlık Müdürlüğü    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
18/4/2012    Çarşamba    17:30    Dsi Atatürk Barajı Bölge-İl Özel İdare    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
18/4/2012    Çarşamba    19.00    Belediye Başkanlığı-Gençlik Spor İl Müd    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
19/4/2012    Perşembe    17:30    Sağlık Müdürlüğü-Müftülük    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
19/4/2012    Perşembe    19.00    Belediye Başkanlığı-İl Özel İdare    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
20/4/2012    Cuma    17:30    Sağlık Müdürlüğü-Dsi Atatürk Barajı Bölge    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu
20/4/2012    Cuma    19.00    Müftülük--Gençlik Spor İl Müd    Valilik Kupası    Atatürk Spor Salonu


35 Yaş Üstü Müsabaka Programı

TARİH    
GÜNÜ

SAAT


KARŞILAŞAN TAKIMLAR


KATEGORİSİ


YERİ
14.04.2012    Cumartesi    17.15    Altın spor-C.pınar spor    35 yaş üstü     Arena 1 nolu
14.04.2012    Cumartesi    18.30    A.kale spor-Hizmet iş spor     35 yaş üstü    Yenice 2 nolu
14.04.2012    Cumartesi    15.00    Ardek spor-Gençlik spor    35 yaş üstü    11 Nisan
14.04.2012    Cumartesi    16.15    Bozova spor-Reha spor    35 yaş üstü    11 Nisan
14.04.2012    Cumartesi    17.30    Evren sanayi-İl Jandarma    35 yaş üstü    11 Nisan
14.05.2012    Cumartesi    17.15    11 Nisan-Yenihal spor    35 yaş üstü    Arena 2 nolu
15.04.2012    Pazar    16.00    Güven spor-Kotan spor    35 yaş üstü    Arena 2 nolu
15.04.2012    Pazar    17.15    Efsane Keçe-Siverek spor    35 yaş üstü    Arena 2 nolu
15.04.2012    Pazar    17.30    Baha spor-Ema Eyyüp     35 yaş üstü    Yenice 2 nolu
15.04.2012    Pazar    19.00    63 Urfa spor-Bakkal spor    35 yaş üstü    Yenice 2 nolu
18.04.2012    Çarşamba    17.30    İl Jandarma-Bozova spor    35 yaş üstü    11 Nisan
18.04.2012    Çarşamba    17.30    Kotan spor-63 Urfa spor    35 yaş üstü    Arena 1 nolu
18.04.2012    Çarşamba    17.30    Reha Gençlik-Altın spor    35 yaş üstü    Arena 2 nolu
18.04.2012    Çarşamba    18.00    Hizmet İş spor-11 Nisan     35 yaş üstü    Yenice 2 nolu
18.04.2012    Çarşamba    19.30    Bakkal spor-A.kale Tarım    35 yaş üstü    Yenice 2 nolu
18.04.2012    Çarşamba    21.00    Siverek spor-Pazar spor    35 yaş üstü    Yenice 2 nolu
19.04.2012    Perşembe    17.30    Gençlik spor-Güven spor    35 yaş üstü    11 Nisan
19.04.2012    Perşembe    17.30    C.pınar spor-Efsane Keçe     35 yaş üstü    Arena 1 nolu
19.04.2012    Perşembe    18.00    Ema Eyyüp -Evren Sanayi    35 yaş üstü    Yenice 2 nolu
19.04.2012    Perşembe    19.30    Yenihal spor-Ardek spor    35 yaş üstü    Yenice 2 nolu


Amatör Lig Müsabaka Programı

TARİH    
GÜNÜ

SAAT


KARŞILAŞAN TAKIMLAR


KATEGORİSİ


YERİ
14.04.2012    Cumartesi    12.30    Gençlik spor-Hilvan spor    U 13     Arena 1 nolu
14.04.2012    Cumartesi    13.45    Bağlarbaşı-Edessa 7 yıldız    U 13 Liği    Arena 1 nolu
14.04.2012    Cumartesi    15.00    İdman yurdu-Bağmancı spor    İkinci Amatör    Arena 1 nolu
14.04.2012    Cumartesi    13.00    İl Özel İdare-Reha Gençlik    U 13 Liği    Arena 2 nolu
14.04.2012    Cumartesi    14.30    63 Emin gücü-Telekom spor    İkinci Amatör    Arena 2 nolu
14.04.2012    Cumartesi    14.00    Keçe spor-Tarım spor    Birinci Amatör    Yenice 2 nolu
14.04.2012    Cumartesi    16.00    Çamlıdere-V.şehir Sanayi    Birinci Amatör    Yenice 2 nolu
14.04.2012    Cumartesi    14.30    Yeni Harran-Güven spor    Birinci Amatör    A.kale ilçe stadı
14.04.2012    Cumartesi    14.30    M.Kemal Lisesi-Suruç Bld    Birinci Amatör    Siverek ilçe stadı
14.04.2012    Cumartesi    14.30    C.pınar Demir-Yenihal spor     Birinci Amatör    C.pınar ilçe stadı
15.04.2012    Pazar    13.30    Reha Gençlik-K.köprü Bld    U 13 Liği    11 Nisan
15.04.2012    Pazar    14.45    Hilvan spor-Ş.urfa spor    U 13 liği    11 Nisan
15.04.2012    Pazar    16.00    Edessa 7 yıldız-İl Özel İdare    U 13 liği    11 Nisan
15.04.2012    Pazar    12.15    A.kale Tarım-Bağlarbaşı     U 13 Liği    Arena 1 nolu
15.04.2012    Pazar    13.30    Eyyüp spor-Esnaf spor    İkinci Amatör    Arena 1 nolu
15.04.2012    Pazar    15.30    Yıldırım gücü-Anka spor    İkinci Amatör    Arena 1 nolu
15.04.2012    Pazar    14.30    Karacadağ-Reha Gençlik    İkinci Amatör    Siverek ilçe stadı
15.04.2012    Pazar    14.30    C.pınar Bld-Bağlarbaşı    İkinci Amatör    C.pınar ilçe stadı
15.04.2012    Pazar    14.30    Suruç Gençlik-Birecik Kelaynak    Birinci Amatör    Suruç ilçe stadı
15.04.2012    Pazar    14.30    Bozova gücü-Kendir spor    Birinci Amatör    Bozova ilçe stadı
18.04.2012    Çarşamba    15.30    Ş.urfa spor-A.kale Tarım    U 13 Liği    11 Nisan
18.04.2012    Çarşamba    13.30    Anka spor-Bağlarbaşı    İkinci Amatör     Arena 1 nolu
18.04.2012    Çarşamba    15.30    Bağmancı spor-Karacadağ    İkinci Amatör    Arena 1 nolu
18.04.2012    Çarşamba    14.30    Reha Gençlik-Eyyüp spor    İkinci Amatör    Yenice 2 nolu
18.04.2012    Çarşamba    16.30    Telekot   Telekom -Yıldırım gücü
İkinci Amatör    Yenice 2 nolu
19.04.2012    Perşembe    14.00    Esnaf spor-63 Emin gücü    İkinci Amatör    Arena 2 nolu
19.04.2012    Perşembe    16.00    İdman yurdu-C.pınar Bld    İkinci Amatör    Arena 2 nolu
Kritik maçlar:             C.pınar Bld-Bağlarbaşı
Suruç Gençlik-Birecik Kelaynak
İdman yurdu-C.pınar Bld

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com