Reklamı Geç
Advert
Advert

İşte Faruk Çelik'i çıldırtan o yol!

İşte Faruk Çelik'i çıldırtan o yol!
İşte Faruk Çelik'i çıldırtan o yol!

Bakan Çelik: Parayı belediyeye veriyoruz. Haritada yapılmış gösterilen yolların yapılmadığını görüyoruz.

 

   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik,"Nereye gitseniz vatandaş yoldan, elektrikten şikayet ediyor. Halk su sıkıntısı çektiğini belirtiyor. Haritada yapılmış gösterilen yolların yapılmadığını görüyoruz." dedi.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Şanlıurfa'daki temasları kapsamında Edessa Tv'de canlı yayın programına katıldı. Televizyon haber müdürünün sunduğu programda Bakan Çelik, ülke ve şehir gündemi ile ilgili soruları yanıtladı.

 

Son günlerde en çok tartışılan komutanların emeklilik konusuna değinen Faruk Çelik, süreci normalleşme olarak değerlendirdi. Askeri müdahaleleri hatırlatan Çelik, son gelişmelerin ülkedeki yönetim krizini sonlandırdığını vurguladı.

 

Bakanlığı ile ilgili konular hakkında da konuşan Faruk Çelik, kayıt dışılıkla mücade edeceklerinin altını çizdi. Tarım işçileri için de çalışma yürüttüklerini anlatan Çelik, işçilerin gittikleri bölgelerde prefabrik yapılaşmaya gidileceğini söyledi. Şehir sorunlarını da ele alan Faruk Çelik, şehirde yol ve elektrikin büyük problemler oluşturduğunu kaydetti. Problemlerin son bulacağını müjdeleyen Çelik, canlı yayında köylüler ile bürokrasi arasında sürekli çekişmelere neden olan bozuk yol konusu ile ilgili ilginç açıklamada bulundu.

 

Program sunucusu Didem Açar'ın, seçim öncesinde 'ödeneklerin yerinde kullanılmadığını, ödenek kadar hizmetin yapılmadığını' söylediniz bunu biraz açıklar mısınız? Sorusuna Faruk Çelik, "Bunu bilmek için kahin olmak gerekmiyor. Nereye gitseniz vatandaş yoldan, elektrikten şikayet ediyor. Halk su sıkıntısı çektiğini belirtiyor. Haritada yapılmış gösterilen yolların yapılmadığını görüyoruz." şeklinde cevap verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SABIR ETKİNLİKLERİ 3 DİLDE DUA İLE BAŞLADI
SABIR ETKİNLİKLERİ 3 DİLDE DUA İLE BAŞLADI
Vatandaşların şikayetleri Haliliye Belediyesini Harekete Geçirdi
Vatandaşların şikayetleri Haliliye Belediyesini Harekete Geçirdi