Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İşte AK Parti döneminde Şanlıurfa'da yapılan yollar

İşte AK Parti döneminde Şanlıurfa'da yapılan yollar

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ve Karayolları 91. Şube Şefliğini ziyaret ederek Şanlıurfa’nın sportif faaliyetlerini ve yol durumunu konuştular.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2013 Salı 15:05
İşte AK Parti döneminde Şanlıurfa'da yapılan yollar

AK Parti İl Başkan Yardımcıları İsa Kızıldemir, Mustafa Yavuz, Nusret Urmak, Fatih Yıldız ve İl Yönetiminden Mehmet Eriten’den oluşan ekip Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ve Karayolları 91. Şube Şefi Tahsin Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

 

Kurumlarla bilgi paylaşımı ve yapılan hizmetleri yerinde görme açısından önemli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir; “AK Parti olarak kurumlarımıza ziyarette bulunduk. Şanlıurfa gibi genç bir nüfusa sahip bir ilimizde yapılan sportif faaliyetleri Spor İl Müdürümüzle paylaştık. Gençlerimiz enerjilerini sportif faaliyetlerde harcıyorlar. Her mahalleye halı saha yapılıyor. Gençlerimizin yakınlaşması ve kaynaşmasını sağlıyor. Daha sonra Karayolları 91. Şube Şefliğini ziyaret ederek Şanlıurfa’nın yol durumunu istişare etti. Bölünmüş yollarla Şanlıurfa’nın ulaşımını sağlayan AK Parti, karayollarına çok büyük önem veriyor. 2003 yılından önce Şanlıurfa’da 8 KM bölünmüş yol mevcuttu. AK Partinin 10 yıllık iktidarı ile birlikte şu anda 280 KM bölünmüş yol yaptık. Bilindiği gibi Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ‘Yol Medeniyettir’ diyerek yol’a verdiği önemi gösteriyor. AK Parti iktidarında geçen 10 yılda, karayolu örneğinde olduğu gibi çok büyük işler başardık” dedi.

Ak Partiden yapılan ziyaret dolayısıyla memnuniyetlerini dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ve Karayolları 91. Şube Şefi Tahsin Yılmaz ise; “AK Parti teşkilatının bizi ziyaret etmeleri bizi memnun etti. Bilgi alış verişinde bulunduk. Sorunlara olan ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com