Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya İstanbul'dan Akçakale'ye yardım eli

İstanbul'dan Akçakale'ye yardım eli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Suriyeli ailelere ve diğer mağdurlara dağıtmak üzere Şanlıurfa Akçakale ilçesine gıda kolilerini ve battaniye gönderdi.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2014 Cuma 13:17
İstanbul'dan Akçakale'ye yardım eli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akçakale Belediye Başkanlığına gönderilen gıda yardım kolileri Akçakale Belediye Başkanının eşi Ayşenur Ayhan tarafından ihtiyaç sahibi Suriyeli ve diğer mağdur ailelere ulaştırıldı.

Geçtiğimiz günlerde Akçakale’ye gelerek Suriyeli misafirlerin durumunu yerinde gören İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ahmet Selamet İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın talimatıyla 5 bin koli gıda kolisi ve 5 bin adet battaniye gönderildi.

Akçakale Belediye Başkanlığına ulaştırılan yardımlar, Akçakale Belediye Başkanının eşi Ayşenur Ayhan tarafından ilçedeki mahalle muhtarlarıyla birlikte ihtiyaç sahiplerine battaniye ve gıda kolisi dağıtımını gerçekleştirdi.

Akçakale Belediye Başkanının eşi Ayşenur Ayhan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından gönderilen bu tür yardımların çetin kış aylarında yapılmasının oldukça anlamlı olduğunu söyledi.

Ayhan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ahmet Selamet’in, Akçakale’de yaşayan Suriyeli misafirlerin kış aylarına girilmesiyle beraber oldukça sıkıntı çektiklerini gördüğünü belirterek, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş'ın talimatıyla ilçemizde yaşayan muhtaç mağdur ve Suriyeli ailelere dağıtılmak üzere gıda kolileri ve battaniye gönderdiler. Bizler de bu yardımların düzenli bir şekilde dağıtımı için bizzat ellerimizle dağıtmak istedik. Bu anlamlı yardımların bize ulaşmasını sağlayan başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Kadir Topbaş'a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” Dedi. (İbrahim Yılmaz-İLKHA)

 

YORUMLAR
  • yorum2014-12-20 07:06:03Kara

    Allah yardım yapanlardan yardıma ihtiyacı olanlara ulaştıranlardan razı olsun

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ABD’nin YPG’ye verdiği zırhlı araçlarda hülle yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com