Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya İstanbul'da Kutlu Doğum'un startı verildi

İstanbul'da Kutlu Doğum'un startı verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu Marmara Koordinatörlüğü, 2015 yılı Kutlu Doğum etkinlikleri için ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2014 Çarşamba 11:58
İstanbul'da Kutlu Doğum'un startı verildi

 Her yıl düzenlediği Kutlu Doğum etkinlikleri ile yüz binleri meydanlara toplayan Peygamber Sevdalıları Platformu Marmara Koordinatörlüğü, 2015 yılı Kutlu Doğum etkinlikleri için ilk toplantısını Fatih’te bulunan Mustazaflar Cemiyeti İstanbul Şubesinde gerçekleştirdi.

İstanbul’da bulunan platforma üye derneklerin temsilcilerinin katıldığı toplantıda, 2014 yılı Kutlu Doğum Etkinlikleri'ne ait yılsonu değerlendirmesi yapıldı. Yapılan etkinliklerde sıklıkla görülen eksiklikler üzerinde müzakerede bulunuldu. 2014 yılı Kutlu Doğum Siyer Sınavı'nda il ve ilçelerde dereceye girenlerin hediyelerinin verilmesi üzerinde istişare yapıldı.

2015 yılı Kutlu Doğum Etkinliklerinde, programa katılacak hatip, sunucu, Kur'an-ı Kerim okuyucusu, mevlithan ve sanatçılarla ilgili hazırlıkların hızlandırılması istendi. Toplantıda istişaresi yapılan konulardan biri de etkinlik sloganı, siyer yarışması ismi ve salâvat kampanyası sloganı oldu.

Toplantıda alınan en önemli kararlardan biri de bilişim teknolojilerinden en güzel ve yararlı şekilde istifade etmenin gerekliliği oldu. Bu konuda ehil kişilerin gerekli işlemleri hızlandırması konusunda istişareler yapıldı. Ayrıca toplantıda 2015 yılı Kutlu Doğum etkinlikleri hazırlıklarına başlanması kararlaştırıldı. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com