Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İsrail'le anlaşıldı mı?

İsrail'le anlaşıldı mı?

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2011 Cuma 12:03
İsrail'le anlaşıldı mı?

Mavi Marmara'da neden dava açılmıyor?

Mavi Marmara vahşetinin üzerinden yaklaşık 1 yıl geçmiş olmasına rağmen Türkiye'nin İsrail aleyhinde dava açmamış olması kafaları karıştırıyor.

Milli Gazete, Gazze'ye uygulanan insanlık dışı İsrail ambargosunu kırmak ve Gazze halkına insani yardım ulaştırmak için yola çıkan Mavi Marmara gemisine düzenlenen Siyonist saldırının üzerinden neredeyse 1 yıl geçmiş olmasına rağmen Türkiye'nin halen dava açmamış olmasını sorgulayarak "yoksa İsrail'le anlaşıldı mı" sorusunu gündeme getirdi. 

Milli Gazete'nin haberi şöyle:

Gazze'ye uygulanan insanlık dışı İsrail ambargosunu kırmak ve Gazze halkına insani yardım ulaştırmak için yola çıkan Mavi Marmara gemisine düzenlenen Siyonist saldırının üzerinden neredeyse 1 yıl geçti.


Türkiye ile İsrail'i savaşın eşiğine getiren Mavi Marmara saldırısını gerçekleştirenlerin yargılanması için ne Türkiye'de ne de yurtdışında dava açılabildi.

Halen savcılık soruşturması safhasında bekletilen dosyaya eklenmek için Adli Tıp belgelerinin savcılığa ulaştırılmaması kafalarda soru işaretleri uyandırıyor. Aradan geçen bunca zamana rağmen Adli Tıp belgelerinin savcıya ulaştırılmaması davanın açılmasının önündeki en büyük engeli teşkil ediyor. Siyonist saldırıda 9 evladını şehit veren Türkiye, davanın neden hala açılmadığını merak ediyor.

Saldırının gerçekleştirildiği gün İsrail'e çok sert çıkan Başbakan Erdoğan'dan bu konuda hiç ses çıkmaması dikkat çeken bir unsur olarak görülürken, Türkiye hükümeti ile İsrail'in bu konuda anlaşmaya vardığı yorumları yapılıyor.
haber vaktim
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com