Advert
Advert
Advert

İsot ve Fıstık EMITT Fuarında

İsot ve Fıstık EMITT Fuarında
İsot ve Fıstık EMITT Fuarında

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 14'üncü kez kapılarını açıyor. 60 ülke ve Türkiye'den 100'ü aşkın il ve belde, 11-14 Şubat tarihlerinde İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan EMITT Fuarı'nda yerini alacak.

Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi, ŞUTSO(Şanlıurfa Sanayi ve Ticaret Odası) işbirliğinde EMITT Fuarı'nda her yıl olduğu gibi bu yılda yerini alacak olan Şanlıurfa standına ziyaretçilerin büyük ilgi göstermesi bekleniliyor.

Konuk ülke "Mısır" sponsorluğunda, 60 ülke, 100'ü aşkın il ve ilçe ile 45 Bin metrekarelik bir alanda 8 ayrı salonda 3500 davetlinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan fuarda açılan "Şanlıurfa Standı"nda ziyaretçilere Şanlıurfa'nın ören yerleri tanıtılacak.

Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanındaki otellerin, acentelerin, işletmecilerin, girişimcilerin ve turizm profesyonellerinin tatilseverlerle buluşmasını sağlayan EMITT Fuarı'na Şanlıurfa'dan otel ve konukevi temsilcileriyle çok sayıda turizmcinin katılması planlanıyor. Şanlıurfa Belediyesi Sıra Gecesi Topluluğunun sıra gecesiyle renk katacağı Şanlıurfa standını ziyaret eden konukları eğlenceli zamanlar bekliyor.

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin, standı gezen konuklara Şanlıurfa'nın simgesi olan isot, fıstık v.b birçok hediyenin yanı sıra kentin tanıtımını sağlayan harita, broşür, cd gibi materyaller verecek.

        EMITT fuarının en ilgi çekici standının Şanlıurfa standı olacağına dikkat çeken Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, özellikle memleket hasreti çeken tüm Şanlıurfalıları İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki Şanlıurfa Standında buluşmaya davet etti.

        Başkan Fakıbaba, "EMITT Fuarı aracılığıyla Şanlıurfa ismini uluslararası arenada daha da bilinir kılmayı amaçlıyoruz. Bu sayede tarihi ve kültürel miraslarımız, doğal güzelliklerimiz, yöresel tatlarımız ve el sanatları gibi memleketimize zenginlik katan tüm unsurları, EMITT Fuarı'nda meraklılara anlatacağız" dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır