Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İSMEDDER'den Hasan Karakaya için taziye mesajı

İSMEDDER'den Hasan Karakaya için taziye mesajı

İSMEDDER Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya'nın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2016 Cuma 15:32
İSMEDDER'den Hasan Karakaya için taziye mesajı

İstanbul Medya Mensupları Derneği (İSMEDDER) Medine’de geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya için başsağlığı mesajı yayımladı.

Medine-i Münevvere’de hayatını kaybeden gazeteci Hasan Karakaya’nın vefat haberinin basın dünyasını derinden üzdüğüne dikkat çekilen açıklamada, “Mübarek topraklarda hayatını kaybeden usta gazeteciye, meslektaşımıza Allah’tan rahmet diliyoruz.” denildi.

Hasan Karakaya’nın doğru bulduğu fikirlerinin keskin savunucusu olduğu belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suudi Arabistan ziyaretine bir basın mensubu olarak eşlik eden ve Medine-i Münevvere’de geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrası hayatını kaybeden gazeteci Hasan Karakaya, doğru bulduğu fikirlerinin keskin savunucusu ve ‘karşıt’ sert yazılarıyla biliniyordu. Özellikle 28 Şubat sürecinde mağdurlardan yana kaleme aldığı yazılar hafızalarda yerini korurken vefat edene kadar da bir gazeteci olarak doğru bulduğu fikirler muvacehesinde gayret göstermekten imtina etmemiş, açılan davalara rağmen doğrularını hep ifade etmeye çalışmıştır.”

Karakaya’nın ailesi ve Yeni Akit Gazetesi’ne başsağlığı dilenen açıklamanın sonunda, “Bu vefat dolayısıyla başta Sayın Karakaya ailesine ve çalıştığı, emek verdiği Yeni Akit Gazetesi sahipleri ve çalışanlarına başsağlığı diler, müteveffa Hasan Karakaya’ya da tekraren Allah (cc)’tan rahmet dileriz.” ifadeleri kullanıldı. 

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com