Advert
Advert
Advert

İSMEDDER'den gazeteciler günü mesajı

İSMEDDER '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' münasebetiyle yayınladığı mesajla çalışan gazetecilerin gününü kutladı.

İSMEDDER'den gazeteciler günü mesajı
İSMEDDER'den gazeteciler günü mesajı

İstanbul Medya Mensupları Derneği (İSMEDDER) ‘10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajda, “Dünyanın dört bir tarafında objektif ve tarafsız kimlikleriyle hakikatin anlaşılması doğrultusunda doğru haberlere imza atmak için gecesini gündüzüne katarak çalışan gazetecilerin bu günü ve her günü mübarek olsun!” ifadelerine yer verildi.

“Bu günün(m)üz ve her günün(m)üz esenlik, mutluluk ve hayırla dolsun!” denilen mesajda şu ifadelere yer verildi: “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde bile görevlerini hakkıyla yerine getirmek için savaş ve barış ortamında ayırım gözetmeksizin deklanşöre yoğunlaşan meslektaşlarımızın tüm günleri ve zamanları hayırlı ve doğru haberlere vesile olsun! Büyük fedakarlıklar sergileyerek hakla batılın, doğruyla yalanın, gerçekle sahtenin arasındaki tereddüdü ortadan kaldırarak kamuoyunu aydınlatan medya mensuplarının anlaşılmasına da, bu gün, vesile olsun!”

Mesajda son olarak, “Özellikle İslam dünyasında devam eden çatışma ortamlarının son bulması için ekilen fitne tohumuna kalemleriyle dikkat çeken ve güdülen hıyanetin ortaya çıkarılmasında cehd edip ‘çalışan gazeteciler günü’ hayırlı olsun! Güzel haberler temennisiyle, kalın sağlıcakla siz değer katan değer sahibi meslektaşlarımız!” denildi. (Muhsin Şenol - İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle