Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ‘İşletmelerin Sürdürülebilirliği Eğitimi’ protokolü imzalandı

‘İşletmelerin Sürdürülebilirliği Eğitimi’ protokolü imzalandı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından desteklenen projelere yönelik “İşletmelerin Sürdürülebilirliği Eğitimleri” için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı ile TKDK arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2015 Cuma 11:14
‘İşletmelerin Sürdürülebilirliği Eğitimi’ protokolü imzalandı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından yapılan yazılı açıklamada TKDK tarafından desteklenen projeler kapsamındaki faydalanıcılara ve potansiyel faydalanıcılara yönelik “İşletmelerin Sürdürülebilirliği Eğitimleri ” için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı ile TKDK işbirliği protokolü imzalandığı belirtildi.

İmzalanan protokolün önemine değinilen açıklamada, “Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumundan hibe desteği alarak kurulmuş olan işletmelerin 5 yıl süresince faaliyetlerini sürdürmeleri, hem Kurum ile yapılan sözleşme gereği, hem de desteklerin ilgili sektörde planlanan hedeflere ulaşılmasında ekonomiye katkı sağlamaları için gereklidir.” denildi.
IPARD Programı kapsamında desteklenen işletmelere yönelik eğitim verildiği belirtilen açıklamada ayrıca, “24-28 Ağustos 2015 tarihleri arasında Şanlıurfa İl Koordinatörlüğü toplantı salonunda ikişer gün olmak üzere kurum uzmanlarımız ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün katkılarıyla ilgili alanda uzman olan görevli mühendisler tarafından değişik zamanlarda Arıcılık, Tıbbi-Aromatik Bitki Yetiştiriciliği ve Besi Sığırı Yetiştiriciliği hakkında sürdürülebilirlik eğitimi verilmiştir.” İfadeleri yer aldı. (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com