Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İşletmeler çevre mevzuatı hakkında bilgilendirildi

İşletmeler çevre mevzuatı hakkında bilgilendirildi

Mardin'de turizm işletmecilerine çevre mevzuatı hakkında bilgi verildi.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2014 Çarşamba 16:17
İşletmeler çevre mevzuatı hakkında bilgilendirildi

 Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Melih Kara, Müdürlük Toplantı Salonu’nda turizm işletmecilerine çevre mevzuatı hakkında bilgi verdi.

Kara, sunumlar eşliğinde enerji verimliliği, yenilebilir enerji kaynakları, atıklar, geri dönüşüm, su ve yağ kontrolü, çevre ve hava kirliliği hakkında bilgi verdi.

Mardin'de faaliyet gösteren turizm tesislerinde yaşanılan olumsuzlukların önlenmesi ve tesislerin nitelik ve nicelik açısından daha iyiye ulaşmaları konusunda sürekliliğin sağlanmasını amaçladıklarını belirten Kara işletmenlerin çevre mevzuatına uygunluğunun denetleneceğini ve bu denetleme öncesi bir bilgilendirme toplantısı düzenlediklerini hatırlattı.

Kara, “Malumunuz ülke gündemini sürekli meşgul eden konular vardır. Çevre mevzuatı, enerji verimliliği de benzer konulardır. Bizler bu konularda sizlerin de görüşlerinizi alacağız.” dedi. (M. Salih Keskin – İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com