Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi İşletmeler! 2016 Teşviklerinden faydalanıyor musunuz?

İşletmeler! 2016 Teşviklerinden faydalanıyor musunuz?

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü (SGK) tarafından Şanlıurfa Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyelerine SGK teşvikleri ile ilgili 8 Şubat’ da bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2016 Salı 13:55
İşletmeler! 2016 Teşviklerinden faydalanıyor musunuz?


Genç MÜSİAD Şanlıurfa temsilcisi Bilal Yetkin yaptığı konuşmada İl Müdürü İsmail Ünlü ve ekibinin düzenlemiş olduğu programdan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Toplantıda konuşan Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, kayıt dışı ile mücadele ve iş kazaları konularında işverenlere bilgi verdi. Ünlü genç patronlara; “Kayıt dışı İşçi Çalıştıracak Kadar Zengin misiniz?” diye seslendi. Sözlerine devam eden Ünlü “ 2016 yılında işverenlerimizin işçi maliyetlerinde artış olmuştur, kurumumuzun sağlamış olduğu prim teşviklerinden işverenlerimizin yeterince yararlanmaları, doğru teşvikten haberdar olması ve mevcut durumları ile yapacakları yatırım planlamalarını bu teşvikleri de dikkate alarak yapmaları amacıyla bir araya geldik” dedi.
Şanlıurfa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (ŞSMMMO) ile başlatılan bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Şanlıurfa Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyelerine Teşvikler konulu sunumunun ardından genç patronların SGK ile ilgili konularda sorularına cevap verildi. Toplantıya İl Müdürü İsmail Ünlü, Merkez Müdürü Yurdaer Tecir, E-bildirge Servis Sorumlusu E. Sabri Şansal, Şanlıurfa Genç MÜSİAD üyeleri katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyedeki Birikethane ne zaman kaldırılacak?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com