Reklamı Geç
Advert
Advert

 İşe giderken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

 Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde iş yerine giden sanayi işçisi, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı.

 İşe giderken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı
 İşe giderken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

Siverek’te sokaklarda dolaşan başıboş köpekler, özellikle ilçenin Ayvanat ve Yenişehir Mahallelerinde halkı tedirgin ederken bugün sanayi sitesindeki ki iş yerine giden bir işçiye saldırıp çeşitli yerlerinden yaraladılar.

Sanayi sitesinde biçerdöver tamirciliği yapan Faysal Alişiroğlu (50), Ayvanat Mahallesi’nde bulunan Sanayi Sitesine gittiği sırada, Siverek SGK Müdürlüğü önünde başıboş 3 köpeğin saldırısına uğradığını söyledi.

Köpeklerin ısırması sonucu vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Alişiroğlu, çevredekilerin yardımıyla köpeklerden kurtarılarak Siverek Devlet Hastanesine kaldırıldı. Vücudunun 5 yerinden köpeklerin ısırması sonucu yaralanan Alişiroğlu, tedavisinin ardından taburca edildi.

Konu hakkında İlke Haber Ajansı’na (İLKHA) açıklama yapan Alişiroğlu, "Biz bu tehlikeyi her gün yaşıyoruz. Belediye neden ilgilenmiyor anlamıyoruz. Benim yerimde bir çocuk veya bir kadın olsaydı durum daha vahim olabilirdi. Bir an önce ilçedeki başıboş köpekler ile ilgi bir çalışma yapılmasını bekliyoruz.” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üç Aylar başlıyor! Regaip Kandili hangi gün?
Üç Aylar başlıyor! Regaip Kandili hangi gün?
Şanlıurfa’da  Kütüphaneler Haftası Başladı
Şanlıurfa’da Kütüphaneler Haftası Başladı