Advert
Advert
Advert

İşçilere İkramiye Müjdesi

İşçilere İkramiye Müjdesi
İşçilere İkramiye Müjdesi

     İşçilere emeklerinden ötürü teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Belediye Başkanı Fakıbaba, göreve geldikleri günden bu yana işçi alacaklarına büyük hassasiyet gösterdiklerini söyledi.

    2004 yılında işçi alacaklarının yaklaşık 18 Milyon TL olduğunu hatırlatan Başkan Fakıbaba, bu rakamın şimdilerde 3.5 Milyon TL'ye düşürüldüğünü bununda 1 Milyon TL'sinin yarından itibaren işçilere eşit şekilde dağıtılacağını kaydetti.

    İşçilerle çok iyi bir diyalog içersinde olduklarına dikkat çeken Fakıbaba, "İkramiyelerin yanı sıra gerek belediye bünyesinde çalışan işçilerin gerekse de hizmet alımı yoluyla çalıştırılan personellerin maaşlarını gününde alıyor olmaları bizleri gerçekten mutlu ediyor. Çünkü işçi hakkına büyük önem veriyoruz. Onların bu parayı kuruşu kuruşuna hak ettiğine inanıyoruz" dedi.

   Şanlıurfa Belediyesi'ne mal satan esnafın Mayıs ayına ait ödemelerinde bile önemli mesafeler kat ettiklerine değinen Fakıbaba, "Çok şükür iyi bir ekibimiz var. Memura, personele ve esnafa öyle aşırı bir borcumuz bulunmamaktadır" diye konuştu.

   YEŞİLDİREK KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI 23 HAZİRAN'DA İHALE EDİLİYOR

    Yeşildirek Köprülü Kavşak Yapım İşi İhalesinin 23 Haziran 2010 Çarşamba Günü (Yarın) Saat 10'da Belediye Encümen Salonunda gerçekleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Fakıbaba aynı zamanda Büyük Projelere de devam ettiklerini söyledi.

    Diğer büyük projelere de değinen Fakıbaba, işçilere seslenerek alacakları parayı iyi günlerde harcamaları temennisinde bulundu.

    UĞRAŞ: "FAKIBABA İLE BİRLİKTE SENDİKACILIKTA HUZUR BULDUM"

     Başkan Fakıbaba'nın çalışanlarının alacaklarına yönelik gösterdiği hassasiyeti sevinçle karşıladıklarını söyleyen Hizmet İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Ali Uğraş ise; "Yıllardır sendikacılık yapıyorum. Ancak Belediye Başkanı Fakıbaba ile birlikte ben sendikacılıkta huzur buldum. Çünkü Fakıbaba ile birlikte işçilerimiz huzur buldu. İşçilerimiz bu dönemde evine aş götürmenin sevincini yaşadı. 6 yıldan bu yana işçi hakları zamanında ödendi. Fakıbaba döneminde ikramiyeler maaşla birlikte otomatik olarak ödeniyordu. Bu ödenecek olan ikramiyeler ise Eski Başkan Ahmet Bahçıvan'ın son dönemlerine ait ikramiyelerdir. Belediye Başkanı Fakıbaba'ya sahip olmakla birlikte ne kadar şanslı olduğumuzu bir kez daha gördük. Bu vesileyle Şanlıurfa Belediyesi'ne ve Başkan Fakıbaba'ya bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

www.balikligol.com

      

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler