Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi İşadamlarına fuarda bilgi verilecek

İşadamlarına fuarda bilgi verilecek

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2011 Cuma 15:33
İşadamlarına fuarda bilgi verilecek

ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından, gerek özel sektör kuruluşları,  gerekse  halkımızın  finansman desteklerinden nasıl yararlanacakları hususundaki  talepleri üzerine Devlet Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz’ın himayelerinde 28-29 Ocak 2011 tarihleri arasında Diyarbakır’da (Dicle Üniversitesi Konferans Salonu ) özel sektörün finansman kaynaklarına erişimi ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenlendiğini belirtti.
Söz konusu toplantıda Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Devlet Planlama Teşkilatı, Hazine Müsteşarlığı, Kalkınma Ajansları, KOSGEB, Kamu ve Özel Bankaların yetkililerinin yanı sıra Avrupa Birliği Fonlarıyla ilgili yetkililerin de konuşmacı olarak yer alacağı,  katılımcılara finansman sağlamada kolaylıklar, destekler ve hibe programları ile ilgili bilgi verileceğini ifade etti.
Ertekin, etkinlik kapsamında toplantı salonu fuayesinde kurum ve kuruluşların bilgilendirme standının da yer alacağını kaydederek, iş adamlarına söz konusu  toplantıya katılma çağrısında bulundu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com