Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi İşadamı Fettah Tamince iftarda hayat hikayesini anlattınca! VİDEO

İşadamı Fettah Tamince iftarda hayat hikayesini anlattınca! VİDEO

İşadamı Fettah Tamince ŞUGİAD'ın davetlisi olarak geldiği Şanlıurfa'da işadamları ile iftarda buluştu. İlginç hayat hikayseini anlatınca konuklar pür dikkat kesildi.

Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2013 Pazar 14:53
İşadamı Fettah Tamince iftarda hayat hikayesini anlattınca! VİDEO

Şanlıurfa Genç İş Adamları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu yıl daha çok ilgi gördü. Antalya’dan davetli olarak iftar yemeğine katılan Rixos Otelleri sahibi fettah Tamince’nin konuşma aldığı sahnede davetliler pür dikkat onu dinledi.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Konferans ve toplantı salonunda düzenlenen iftar yemeğine katılım yoğun olunca salonda yer bulamayan çok sayıda davetli ayakta bir süre beklemek zorunda kaldı. Düzenlenen iftar yemeğine, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç,  Rixos Otelleri Sahibi Fettah Tamince, Urfa Milletvekilleri Kasım Gülpınar, Abdulkerim Gök, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Fakıbaba, Ak Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfa Genç İş Adamları Derneği Başkanı Mehmet Öksüzoğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İşkur Şube Müdürü Nejdet Karasevda, Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu, çok sayıda sivil toplum kuruluşu başkanları ve üyeleri, yerel ve ulusal bazda Şanlıurfa’da görev yapan çok sayıda gazeteci katıldı.

Şugiad’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde, ezanın okunmasıyla birlikte tutulan oruçlar açıldı. Birbirinden güzel yemeklerin ikram edildiği akşamda, Şugiad Başkanı Mehmet Öksüzoğlu, katılımcılara bir selamlama konuşması gerçekleşti.

ŞUGİAD Başkanı Öksüzoğlu gelen misafilere; "Bizleri yalnız bırakmadığınız ve bu akşam bizlerle bielikte olduğunuz sizlere teşekkür ediyorum. Büyüyen ve gelişen Şanlıurfa'da mevcut oteller ihtiyaca tam cevap vermiyor, gerek merkez gerekse Karaali Kaplıcaları mevkinde 5 yıldızlı otel ihtiyacı var" diyerek iş adamlarına çağrıda bulundu.

 

Rixos otelleri sahibi Fettah Tamince’de katılımcılara hitap etti. Yaklaşık bir saat konuşma kürsüsünde misafirlere hitap eden Taminci, sohbet havasında bir söyleşi gerçekleşti. Geçmişi ile konuşmasına başlayan Tamince, iş ve ticaret konusunda katılımcılara bilgiler veren vermesi yoğun ilgi gördü. Davetliler ve pür dikkat Taminci’ye odaklanırken, protokol üyeleri ise oturdukları yerden yüzlerini dönerek Tamince’yi dinledi.

Taminci’nin konuşmasının ardından Şugiad adına Rixos Otelleri sahibi fettah Tamince’ye plaket verildi. Plaketi Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç Tamince’ye takdim etti.

Konuşmaların ardından düzenlenen yemeğe katkı sunan Şanmar marketler zinciri, Damak yemekçilik ve Ufuk Boru yöneticilerine plaket hediye edildi.

Plaket takdiminin ardından iftar yemeği son buldu.

Haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com

VİDEO

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com