Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İsa Kızıldemir’den siyasetçi tarifi VİDEO

İsa Kızıldemir’den siyasetçi tarifi VİDEO

AK Parti İl Başkan yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir, Parti Merkez İlçe 1. danışma toplantısında “Siyasetçi küstah olamaz, vatandaşa ne acımalı ne de tepeden bakmalı” diyerek siyasetçiyi tarif etti.

Giriş Tarihi: 27 Şubat 2012 Pazartesi 20:29
İsa Kızıldemir’den siyasetçi tarifi VİDEO
AK Parti Merkez İlçe 1. danışma toplantısı Şanlıurfa Milletvekili Dr. Abdülkerim Gök’ün katılımı ile Belediye Nikah ve Konferans Salonu'nda gerçekleşti.Danışma toplantısına Milletvekilleri Dr. Abdülkerim Gök’ün yanı sıra Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe teşkilatı ve mahalle temsilcileri katıldı.Divan Kurulu Zeynel Abidin Beyazgül, Adil Saraç, İlhami Günbeği, Mehmet Nuri Güzel ve Ahmet Demirol’dan oluştu.Burada kürsüye gelen AK Parti İl Başkan yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir, teşkilatın önemine dikkat çekerek, İstişare toplantısına kimlerin katılabileceğini ifade etti.Kızıldemir; “Danışma toplantıları teşkilatın kendi iç toplantısıdır. Danışma meclis toplantısında yapılan çalışmalar gözden geçirilir. İlçe Teşkilatımızın kademeleri arasında dayanışma ve iş birliği ortamı sağlanır. Genel Merkezin talimatları değerlendirilir.  Ayrıca hedefimiz olan seçmen sayısının en az yüzde 15’ini üye çalışmaları tutturulmalıdır” dedi.Siyasetin yüzlerce farklı tarifi yapıldığını belirten Kızıldemir; “Siyaset sanatından bizim anladığımız tüm insanlığın huzurlu, sağlıklı umutların karşılık bulduğu bir dünya için yapılan çabaların tümüdür. Bu uğurda kendini millete vakfeden kişiye siyasetçi denir. Dikkat ederseniz siyaset sanatı diyorum. Biz bunu bilir ve söyleriz ki; içinde zarafet ve estetik olan her şey sanattır. Bizimde insanlara yaklaşımlarımıza zarafet olmalı. Vatandaş ne kendisine acınmasını ne de tepeden bakılmasını ister. Küstahlığı ve mağrurluğu ise asla affetmez. İktidar ancak eğilip yerden alanların hakkıdır. Eğilmeden olmaz. İstemek halka, vermek bize düşer. Kızmak eleştirmek vatandaşa, tevazu bize düşer” dedi.
www.balikligol.com

VİDEO 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com