Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya İş Güvenliği Uzmanı Sınavı yarın yapılacak

İş Güvenliği Uzmanı Sınavı yarın yapılacak

Yarın Türkiye genelinde 17 ilde, İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanı Sınavı yapılacak.

Giriş Tarihi: 26 Aralık 2014 Cuma 16:25
İş Güvenliği Uzmanı Sınavı yarın yapılacak

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanı Sınavı yarın (27 Aralık 2014) 17 ilde yapılacak.

Aralık Dönemi İş Güvenliği Uzmanı Sınavı; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illerinde düzenlenecek.

Sınava girecekler için yapılan uyarılarda; “Sınava Giriş Belgesi ve nüfus cüzdanı veya süresi geçerli pasaportu ile kabul edilecektir. Nüfus cüzdanı veya pasaport dışında, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi (Bu özel durum, muvazzaf askerler için geçerli değildir.), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Pembe/Mavi Kartlar kabul edilecektir. Bunların dışındaki, sürücü belgesi, meslek kimlik kartları ve benzeri diğer tüm belgeler sınava giriş için geçerli belgeler olarak kabul edilmeyecektir.” denildi.

Ayrıca sınav için gerekli olan iki adet kurşunkalem, silgi, kalemtıraş, peçete ve şeker ihtiyaçlar her bir aday için ÖSYM tarafından temin edileceği belirtildi. (İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com