Reklamı Geç
Advert
Advert

Irak Türkmen Spor Birliği Urfa'da

Irak Türkmen Spor Birliği Başkan Yardımcısı Hattap Beyatlı ve Birlik Sekreteri Selahattin Bezirgan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ı makamında ziyaret ederek, ikili ilişkilerin geliştirilmesine katkı sağlayacak olan spor müsabakalarının yapılmasına karar verildi.

Irak Türkmen Spor Birliği Urfa'da
Irak Türkmen Spor Birliği Urfa'da


Ziyaret sırasında konuşan Irak Türkmen Spor Birliği Başkan Yardımcısı Hattap Beyatlı, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İL Müdürlüğü ile ortaklaşa müsabakalar düzenlemek istediklerini ifade ederek, '' Güreş, Taekwando, Voleybol, Basketbol ve Futbol branşlarında müsabakalar düzenlemek için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ın yanına geldik.  Sayın Müdürümüz ise bu konuda her türlü desteği vereceğini söyleyerek bizleri onure etmiştir. Kendilerine teşekkürlerimi ifade ederim. En kısa zamanda çalışmalara başlayacağız'' dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ise Irak Türkmen Spor Birliği Başkan Yardımcısı Hattap Beyatlı ve Birlik Sekreteri Selahattin Bezirgan'ın yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, '' İkili ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olacak bu tür projelere İl Müdürü olarak elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.  Böylesi güzel projeler hem Şanlıurfa'mız için ve hem de Türkiyemiz için önemlidir. '' şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Irak Türkmen Spor Birliği Başkan Yardımcısı Hattap Beyatlı ve Birlik Sekreteri Selahattin Bezirgan tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'a plaket verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak
Şanlıurfa'da Kitap Fuarı Heyecanı Yaşanıyor
Şanlıurfa'da Kitap Fuarı Heyecanı Yaşanıyor