Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya İpekyol manşeti Valiyi kızdıracak

İpekyol manşeti Valiyi kızdıracak

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2011 Cuma 10:40
İpekyol manşeti Valiyi kızdıracak

Şanlıurfa’da yayın yapan gazetelerin günlük manşetlerini sizler için hazırladık. Her gün Şanlıurfa’da yayın yapan yerel gazetelerin manşetlerini sizlere sunuyoruz.         

 

Bugünün manşeti İPEKYOL gazetesinin manşeti oldu. İpekyol’un manşet haberi çok tartışmalara sebep olacak.  

 

İPEKYOL GAZETESİ

Devletin parasını harcamak kolay

İl Genel Meclisinin Ekim ayı toplantısının 4’üncü oturumunda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna (ASKF) bağlı 10 bin sporcuya hediye edilmek üzere, Şanlıurfaspordan bir milyon TL karşılığında kombine bilet satın alınması kararlaştırıldı. Şanlıurfaspor Kulübü geçtiğimiz yıldan bu yana köylerin hakkı olan parayı yasal kılıf uydurarak almanın yollarını arıyordu

 

SEMBOL GAZETESİ

Şanlıurfa’da korkulan olmadı

Hekimlerin mesai saatleri dışında muayenehane açarak meslek icra etmelerini yasaklayan ve kamuoyunda ‘Tam gün yasası’ olarak bilinen kanun hükmünde kararname başka illerdeki bir çok hastanedeki doktorların istifasına yol açarken bu durumun Şanlıurfa’da yaşanmaması hastaları sevindiriyor.

 

OLAY GAZETESİ

Göbeklitepe’yi herkes görmeli

Dünyanın en eski tapınak kalıntılarının bulunduğu ve neolitik döneme ait arkeolojik eserlere ev sahipliği yapan Göbeklitepe’deki arkeolojik kazılar, 12 bin yıl önce bölgede yaşayanların deriyi işledikleri, heykel ve taş kabartma yaptıkları, tarımla uğraştıkları ve bir inanç sistemine sahip olduklarını ortaya çıkarıyor.

 

REHA GAZETESİ

Urfa’da yeşil alan artıyor

Son yedil öncesine kadar yalnızca 275 bin metre kare alanı yeşil olan Şanlıurfa’nın şimdilerdeki yeşil alanı bir milyon 200 bin metre karelik alanı geçti.

 

URFA HABER GAZETESİ

“Güvenç, yerli ve yabancılar Şanlıurfa’da birlikte yatırım yapabilir”

 Dolaysıyla yabancı yatırımcılarla yerlilerin birlikte yatırım yapabileceği bir alandır.

 

YARIN GAZETESİ

Yerli ve yabancılar yatırım adresi Şanlıurfa

 Dolaysıyla yabancı yatırımcılarla yerlilerin birlikte yatırım yapabileceği bir alandır.

 

YENİGÜN GAZETESİ

Gap Çiftçisi Yer Fıstığıyla Tanıştı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine bağlı Aşağıkaracaören köyünde 2 bin 500 dönüm bu yıl deneme amaçlı ekimi yapılan yer fıstığında başarılı sonuç elde edildi.

 

GÜNEYDOĞU GAZETESİ

Eğilmez; ‘Taahhütlerimizi yerine getiriyoruz’

AK Partinin seçim taahhütnamesinde vaat etiği 400 projeden biri olan sanayiciye “ucuz elektrik kullanımını sağlama” projesi hayata geçti. Açıklamayı yapan İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; Sanayicinin daha önce ödediği tarife yerine şuanda o aradaki fark kapandığı gibi Şanlıurfa sanayicisi diğer illere göre yüzde 6 daha az elektrik ücreti ödeyecek” dedi.

 

DÜZENLEYEN www.balikligol.com EDİTÖRLERİ

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberin tüm hakları BALİKLİGOL.COM’a aittir. Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com