Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İnzar dergisi Ocak 2016 sayısı çıktı

İnzar dergisi Ocak 2016 sayısı çıktı

​Aylık ilim ve kültür dergisi İnzar'ın Ocak 2016 sayısı çıktı.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2016 Salı 22:24
İnzar dergisi Ocak 2016 sayısı çıktı

İlim ve kültür dergisi İnzar’ın Ocak 2016 sayısı çıktı. İnzar 136. sayısında; İslami sorumlulukları yerine getirme noktasında fertler için bir yaş sınırının olmadığı, son nefese kadar Allah’a kul olma noktasında Müslümanların üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirme hakikati üzerine yoğunlaşmış.

Derginin bu ayki başyazısında ise Müslümanların ancak güçlü bir akide ve gayretle hedeflerine ulaşabilecekleri belirtilerek; “Müslümanca yaşamanın, İslâm dışı düşünce ve hayat tarzlarının dayatmalarına karşı durmanın dayandığı kuvvet akidedir. Akide güçlü olursa sıkıntı ve zorlukların niteliği ne olursa olsun sahibini dimdik ayakta tutar.” açıklamalarına vurgu yapılmış.

İnzar Dergisi Ocak 2015 sayısı yine dopdolu yine elinizden bırakmak isteyemeyeceğiniz faydalı yazı ve makalelerle evlerinize konuk oluyor.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com