Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İNTERNET SİTELERİNDEN CHP’YE TEPKİ

İNTERNET SİTELERİNDEN CHP’YE TEPKİ

Merkezi Şanlıurfa’da bulunan Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatının İnternet Medyasına Yaklaşımını Eleştiren Açıklamada Bulundu.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2015 Pazartesi 14:04
İNTERNET SİTELERİNDEN CHP’YE TEPKİ

ANİYAD’dan yapılan yazılı açıklamada:

“2015 Genel seçimlerine yönelik sürecin başladığı tarihten bu güne, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı ve İl Teşkilatı’nca Şanlıurfa’daki bir çok medya kuruluşu ve özellikle internet haber medyası yok sayılmış, görmezden gelinmiştir.

Her şartta hiçbir beklenti içerisine girmeden kar kış, yamur, çamur demeden CHP’nin her türlü haber içerikli çalışmalarına yer veren İnternet medyası CHP il başkanlığınca adeta yok sayılmıştır.

Başta, CHP İl Başkanı, Seçim Koordinasyon Merkezi ve Milletvekili adayları görsel, yazılı ve internet medyasını görmezden gelmiştir.

Yüzlerce internet sitesi üyesi olan Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun 1 Haziran 2015 akşamı Şanlıurfa’ya gerçekleştireceği ziyareti ANİYAD çatısı altında bulunan haber siteleri olarak takip etmeme ve haberlerini kullanmama kararı alınmıştır.

CHP Şanlıurfa İl Teşkilatını ve İl Başkanlığını medyada eşitilik yerine ayrımcılık yapmaları dolayısı ile kınıyor, söz konusu yaşanan bu durumu kamuoyu ile saygı ile paylaşıyoruz.”

YORUMLAR
  • yorum2015-06-01 14:16:09urfalı

    Bence hiç bir zaman haberlerini kullanmayın. bu daha makul olur. bu vatana hizmet edecekseniz CHP'yi silerek yapabilirsiniz

  • yorum2015-06-01 14:11:10vatandaş

    Çok komik oluyorsunuz. hahahaha
    CHP ne zaman ve nerede eşit davranmıştır. onları işidir ayrımcılık yapmak. bunu medya mensupları olarak hala anlamadıysanız yazıklar olsun size ...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com