Advert
Advert
Advert

İNTERNET SİTELERİNDEN CHP’YE TEPKİ

Merkezi Şanlıurfa’da bulunan Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatının İnternet Medyasına Yaklaşımını Eleştiren Açıklamada Bulundu.

İNTERNET SİTELERİNDEN CHP’YE TEPKİ
İNTERNET SİTELERİNDEN CHP’YE TEPKİ

ANİYAD’dan yapılan yazılı açıklamada:

“2015 Genel seçimlerine yönelik sürecin başladığı tarihten bu güne, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı ve İl Teşkilatı’nca Şanlıurfa’daki bir çok medya kuruluşu ve özellikle internet haber medyası yok sayılmış, görmezden gelinmiştir.

Her şartta hiçbir beklenti içerisine girmeden kar kış, yamur, çamur demeden CHP’nin her türlü haber içerikli çalışmalarına yer veren İnternet medyası CHP il başkanlığınca adeta yok sayılmıştır.

Başta, CHP İl Başkanı, Seçim Koordinasyon Merkezi ve Milletvekili adayları görsel, yazılı ve internet medyasını görmezden gelmiştir.

Yüzlerce internet sitesi üyesi olan Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun 1 Haziran 2015 akşamı Şanlıurfa’ya gerçekleştireceği ziyareti ANİYAD çatısı altında bulunan haber siteleri olarak takip etmeme ve haberlerini kullanmama kararı alınmıştır.

CHP Şanlıurfa İl Teşkilatını ve İl Başkanlığını medyada eşitilik yerine ayrımcılık yapmaları dolayısı ile kınıyor, söz konusu yaşanan bu durumu kamuoyu ile saygı ile paylaşıyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
urfalı     2015-06-01 Bence hiç bir zaman haberlerini kullanmayın. bu daha makul olur. bu vatana hizmet edecekseniz CHP'yi silerek yapabilirsiniz
vatandaş     2015-06-01 Çok komik oluyorsunuz. hahahaha CHP ne zaman ve nerede eşit davranmıştır. onları işidir ayrımcılık yapmak. bunu medya mensupları olarak hala anlamadıysanız yazıklar olsun size ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı