Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya İnternet Medyası'ndan yeni dönem

İnternet Medyası'ndan yeni dönem

Giriş Tarihi: 26 Nisan 2011 Salı 09:33
İnternet Medyası'ndan yeni dönem

İnternet Medyası Derneği 4. Olağan Genel Kurulu, geçtiğimiz Cuma günü TTNET'in Mecidiyeköy'deki binasında yapıldı. Hadi Özışık'ın yeniden genel başkan seçildiği.

 

22 Nisan’da TTNET’in Mecidiyeköy’deki binasında yapılan İnternet Medyası Derneği’nin (İMD) genel kurulunda Hadi Özışık’ın listesi tek liste olarak seçime girdi. Derneğin tüzüğünde yapılan değişiklikle artık derneğe tüzel kişiler üye olabilecek. Yönetime verilen yetki ile derneğin adının başına ‘Türkiye’ yazılması için çalışmalar da başlatılacak.

 

İMD Başkanı Hadi Özışık yaptığı konuşmada hosting ücretleriyle ilgili önemli gelişmelerin kaydedildiğini belirterek, "Az kaldı. Başbakan ile yaptığımız görüşmeler sonucunda haftaya Türk Telekom çok önemli bir açıklama yapacak" dedi.

 

İNTERNET MEDYASI YASASI

İnternet medyası yasa taslağı hakkında bilgi veren Özışık, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın verdiği sözü tuttuğunu belirterek, Ankara Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü bu konuda yaptığı çalışmanın yeni bir taslağa dönüştüğünü hatırlattı. Özışık, "Ne yazık ki seçimler bu yasanın çıkmasına engel oldu. Seçimden sonra yasamızın Meclis'e gelebileceğini söyleyebilirim. Çünkü bu konuda Arınç'ın verdiği yeni sözler var. Umuyorum bu yasa bir an önce çıkar ve internet medyası asli işini yapmış olur." dedi.

 

TÜRKİYE'DE İNTERNET MEDYASI ÇOĞALMALI

Ankara ve İstanbul'da kurulan iki derneğin çoğalması gerektiğini vurgulayan Özışık, bu derneklerin çoğalması halinde internet medyası yayıncılığının daha güçlü olacağını söyledi. Özışık sözlerine şöyle devam etti: "Dernekler çoğalmalı ve hepimiz bir bütün olmalıyız. Sesimizi daha gür bir şekilde çıkarmalıyız. Eğer sesimizi daha gür bir şekilde çıkarırsak meselenin üstesinden gelmek daha kolay olacaktır."

 

Özışık'ın konuşmasının ardından seçimlere geçildi. Özışık'ın başkanlığındaki yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu:

 

YÖNETİM KURULU (ASİL)

Hadi Özışık

Fügen Toksu

Ünal Tanık

Doğan Akın

Yavuz Semerci

Cüneyt Özdemir

Mahmut Kurşun

Ahmet Yeşiltepe

Halef Remzi Vayis

 

YÖNETİM KURULU (YEDEK)

İlkan Gökyılmaz

Hakkı Alkan

Ekrem Teymur

Recep Canpolat

Erdem Yurdanur

Cihan Orhan

Osman Ateşli

Bahar Yıldırım

Mehmet Özışık

 

DENETİM KURULU (ASİL)

Nevzat Basım

Recep Canpolat

Ahmet Saydam Yalçın

 

DENETİM KURULU (YEDEK)

Hacer Alkan

Elkin İlyasoğlu

Ahmet Dervişoğlu

 

DİSİPLİN KURULU (ASİL)

Günseli Ocakoğlu

Bahri Kayaoğlu

Olay Tan

 

DİSİPLİN KURULU (ASİL)

Bülent Kuzucanlı

Baki Özışık

Deniz Temur

haber7.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com