Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya İnternet Medyası Sorunlarını Gündem Özel'de tartıştılar

İnternet Medyası Sorunlarını Gündem Özel'de tartıştılar

Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği Başkan ve başkan yardımcıları İnternet medyası sorunlarını Edessa TV gündem özel programında masya yatırdılar.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2013 Cumartesi 22:12
İnternet Medyası Sorunlarını Gündem Özel'de tartıştılar

Hüseyin Canan'ın haftalık olarak sunduğu gündem özel programında İnternet medyasının karşı karşıya kaldıkları sorunların neler olduğunu ve çözüm yollarını  Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği Başkan Ahin Güneş, Dernek Başkan Yardımcısı ve Sitemizin imtiyaz sahibi Mehmet Guli Aslan ve Dernek Başkan Yardımcısı Ercan Akkar katılımıyla canlı yayında masaya yatırıldı.

1 Saat devam eden Programda Dernek Başkan Yardımcısı ve Sitemizin imtiyaz sahibi Mehmet Guli Aslan İnternet medyasının ne kadar hızlı geliştiğini anlattı. Aslan; "siyaset ve bürokrasi bu alanda çok geride kalıyor. yıllardır bir internet medya yasasının çıkarılması gerektiğini anlatıyoruz. hala bir yasamız yok. artık "mobil" medya çıktı. bir başı boşluk var. bu alanda bir an önce bir yasanın çıkması gerekir. Sayın Bünt Arınç 2011'de yerel medya semineri için geldiği Şanlıurfa'da 2011'in sonuna kadar İnternet medya yasası çıkacak demişti. 2012 yılı bitti hala o düzeni sağlayacağı sandığımız yasa çıkmadı" dedi.

Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği Başkan Ahin Güneş ise İnternet medyasının çıkış süreci ve bu süreçte geçirdiği hızlı değişimleri anlattı.

Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği Başkan Yardımcısı Ercan Akkar'da yazılı medyanın internet medyası karşısındaki konumu ve etkileşimlerinin neler olduğunu açıkladı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com