Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya İnternet medyası Erdoğan'a hazırlanıyor

İnternet medyası Erdoğan'a hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 29 Mart 2010 Pazartesi 17:14
İnternet medyası Erdoğan'a hazırlanıyor

En son radyocularla buluşmaya hazırlanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde İnternet Medyası var. İnternet Medyası Derneği İMD'nin Yönetim Kurulu, nisan ayında gerçekleşmesi planlanan görüşme öncesinde kendi aralarında buluşup, sorunlarını tartışacak.

İMD, derneğe üye olan, olmayan bütün internet medyası çalışanlarını, yöneticilerini ve sahiplerini 31 Mart günü saat 18'de Haliç Üniversitesi'ne davet etti.

Başbakan Erdoğan'la buluşmadan önce sorunlarını masaya yatırmak isteyen İnternet Medyası Yönetim Kurulu bu buluşmanın önemli olduğunu birlikte hareket edilerek sorunların aşılacağı düşüncesinde.

Dernek Başkanı Hadi Özışık konuya ilişkin yazısında internet medyası çalışanlarına çağrıda bulunarak şunları kaydetti: "31 Mart akşamı, Haliç Üniversitesi kapılarını sizlere açmış, biz de ev sahibi olarak orada olacağız. İmkanlarınız ölçüsünde her neredeyseniz, nerede yaşıyorsanız, uzak yakın farketmez, gelin eteğimizdeki taşları dökelim. Gelin konuşalım, gelin problemlerimizi masaya yatıralım.

31 Mart çarşamba günü Haliç Üniversitesi'nin Mecidiyeköy Kampüsü'nde saat 18.00'de gerçekleşecek buluşmaya internet medyasının genel ve yerel temsilci ile çalışanlarının katılması bekleniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com