Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya İnternet Habercileri AK Parti'yi Protesto Etti

İnternet Habercileri AK Parti'yi Protesto Etti

Şanlıurfa'da görev yapan Şanlıurfa İnternet Haberciler, ve Gazetecileri Derneği (ŞİHADER) üyeleri ile Anadolu İnternet Yatırımcıları Derneği (ANİYAD)'üye internet habercileri medyası Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ak Parti Şanlıurfa İl teşkilatını ellerindeki kamera ve Fotoğraf makinalarını yere indirerek protesto ettiler.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2015 Pazartesi 11:55
İnternet Habercileri AK Parti'yi Protesto Etti
Şanlıurfa’da AK Parti tarafından dikkate alınmadıklarını öne süren bazı basın mensupları, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mitinginde protesto eylemi yaptı.

 

Şanlıurfa’da AK Parti tarafından dikkate alınmadıklarını öne süren bazı basın mensupları, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mitinginde protesto eylemi yaptı. Miting alanına giren basın mensupları, ellerindeki fotoğraf makinelerini yere bırakarak protesto ettiği AK Parti'nin miting alanını terk etti.

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Şanlıurfa mitingine katıldı. Davutoğlu ve AK Parti, burada bir grup basın mensubu tarafından protesto edildi. Miting alanına giren Şanlıurfa İnternet Habercileri ve Gazeteciler Derneği ve diğer internet medyası mensubu bir grup basın mensubu, AK Parti'nin kendilerini dikkate almadığını öne sürerek, mitingi protesto etti. Basın mensupları fotoğraf makinelerini yere bırakarak sitemlerini dile getirdi. 

 

Şanlıurfa İnternet Habercileri ve Gazeteciler Derneği Başkanı Ömer Dodanlı, AK Parti İl Teşkilatı ve Seçim Kurulu Merkezi (SKM) tarafından dikkate alınmadıklarını belirtti. Dodanlı, "Programlar bize bildirilmiyor. Partinin çalışmalarını takip edemiyoruz. Bunu Bakan faruk Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati ve SKM’ye defalarca bildirmemize rağmen sorunu aşamadık. Biz de bu nedenle bu mitingi protesto ediyor ve terk ediyoruz. Haberleştirmeyeceğiz." diye konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com