Advert
Advert
Advert

İnsani Yarım Platformu Ramazan’da 3 Bin Ekmek Dağıtacak

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu yardıma muhtaç Suriyeli 3 bin aileye Ramazan ayı boyunca ekmek yardımında bulunacak.

İnsani Yarım Platformu Ramazan’da 3 Bin Ekmek Dağıtacak
İnsani Yarım Platformu Ramazan’da 3 Bin Ekmek DağıtacakŞanlıurfa Fırıncılar Odasını Ziyarette bulunan İnsani Yardım Platformu üyeleri Osman Gerem, Adil Saraç ve Yusuf Mert’i oda Başkanı Mehmet Emin Kaaratlı, Başkan yardımcısı Nusret Kaya ve Yönetim Kurulu üyelerinden Mehmet Yıldırım ve Ziya Toprak karşıladı.

Ziyaret amacının Suriyeli mülteci ailelerine ramazan boyunca sıcak ekmek dağıtma olduğunu söyleyen İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Geren; “Suriyeli mülteci aileleri  için özel fiş basılacak ve isteyen aile bu fişlerle istediği Pide Fırınlarından, Somun ve Unlu Mamullerden ekmek alabilecektir. Fırıncı Esnafımız ise bu ailelere sattıkları ekmeğin fişlerini yanında biriktirerek Bayramdan sonra Fırıncılar Odası’nın alt katına getirip faturalandırdıktan sonra paralarını 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde alabileceklerdir” dedi.Ziyarette; Biz zaten zengin fakir demeden tüm halkımıza yılın 365 günü hizmet ediyoruz. Oruç boyunca mülteci kardeşlerimize yardımcı olabilem için bu büyük yardım organizasyonun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz diyen Oda başkanı Kaaratlı; “Bu organizasyonda emeği geçen Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman GEREM’e, Başkan Yardımcısı Belediye Meclis Üyemiz Yusuf MERT’e ve  Belediye Meclis Üyemiz Adil SARAǒa bu yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi fırıncılar Odası adına arz ederiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!