Advert
Advert
Advert

İnsan sağlığı hiçe sayılıyorlar

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü kaçak tüp dolumu ve satışı yapaıldığı teswbit edilen 7 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlenledi.

İnsan sağlığı hiçe sayılıyorlar
İnsan sağlığı hiçe sayılıyorlar

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü olarak Güvenlik Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar ve gelen ihbarlar neticesinde;
        06.03.2015 günü il genelinde kaçak tüp dolumu ve satışı ile ilgili mahkeme kararı alınarak, 7 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlenmiş, yapılan aramalarda yasal olarak faaliyet gösteren bazı tüp gaz bayilerinde insan sağlığını ve kamu güvenliğini hiçe sayarak kaçak dolum yapıldığı ve bu tüplerin farklı markalar adı altında halka satıldığı tespit edilmiştir.
      Kaçak dolum işleminde kullanılan pompa, hortum, güvenlik kilidi, sahte güvenlik bandrolü boya malzemesi gibi birçok suç unsuru ve mevzuata uygun olmadığı tespit edilen yaklaşık 2000 adet sahte tüpe el konularak, 3 şahıs adli mercilere sevk edilmek üzere gözaltına alınmış, şahısların tahkikatları Güvenlik Şube Müdürlüğünce sürdürülmektedir.
Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü olarak halkımızın huzur ve güvenliği için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bu mücadelemizde vatandaşlarımızdan aldığımız büyük destek motivasyon kaynağımız olmaktadır.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı