Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim İnsan kaynakları ve eğitim dairesi başkanı Atçı oldu

İnsan kaynakları ve eğitim dairesi başkanı Atçı oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İnsan kaynakları ve eğitim dairesi başkanı belli oldu.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2014 Perşembe 07:07
İnsan kaynakları ve eğitim dairesi başkanı Atçı oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi daire başkanlarının atanması devam ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İnsan kaynakları ve eğitim dairesi başkanlığına 2009 yılından bu yana Memur-sen il temsilciliğini yapan Mahmut Atçı atandı.

Daha önce görev yaptığı Memur-Sen sendikası üyelerinden ve kurucusu olduğu  Sağlık-Sen üyelerinden helallık dileyen Atçı; "1996 yılında kurucu yönetim kurulu üyesi olduğum, 2001 yılında kurucu şube başkanlığı yaptığım, 2004 yılında tekrar şube başkanlığına seçildiğim, 2007 ve 2010 yıllarında tekrar seçildiğim sağlık-sen ayrıca 2009 yılından bu yana Memur-sen il temsilciliğini yapmakta olduğum, toplamda 18 yıl boyunca büyük bir dava olarak gördüğüm sendikal mücadeleme 22.04.2014 tarihi itibari ile atanmış olduğum şanlıurfa BBB insan kaynakları ve eğitim dairesi başkanlığı nedeni ile sendika görevlerimden istifa ettim.

Bügüne kadar benimle beraber mücadele eden tüm dava arkadaşlarıma katkılarından ve emeklerinden dolayı herkese ayrı ayrı teşekür eder saygılarımı sunarım. Bu kutsal mücadele esnasında bilerek veya bilmeyerek varsa kırdığım üzdüğüm tüm arkadaşlarımdan özür diliyor , helalık istiyorum. Herkesi sevgiyle, saygıyla, muhabbetle selamlıyorum" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com