Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat İnsan haklarında dereceye giren öğrencilere ödül

İnsan haklarında dereceye giren öğrencilere ödül

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Haftası münasebetiyle Valilik toplantı salonunda Şanlıurfa Vali yardımcısı Ramazan Seçilmiş Başkanlığında İl İnsan Hakları Toplantısı gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2011 Salı 11:01
İnsan haklarında dereceye giren öğrencilere ödül
İl İnsan Hakları Toplantısının gündeminin yanı sıra 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Haftası nedeniyle okullarda düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler; resim dalında Fatma Aslan, Merve Ayçar ve Enes Fırat Altürk; Şiir dalında Feyza Akgüncü, İlayda Arslan ve Hatice Demirkol; Kompozisyon dalında Muhammed Abdi Çelik, Oya Öz ve Eda Nur Önemli’ye Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş tarafından ödülleri verildi. Öğrenciyken alınan ödüllerin her zaman öğrencinin hayatında güzel bir anlamı olduğunu söyleyen Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş öğrencilere hayatları boyunca başarılar diledi.Ödül törenin ardından dereceye girmiş olan şiirlerin öğrenciler tarafından okunmasının ardından kurul üyeleri ve öğrenciler Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

www.balikligol.comYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com