Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İnşaat Mühendisleri Odası Belediye Başkan adayını açıkladı

İnşaat Mühendisleri Odası Belediye Başkan adayını açıkladı

Şanlıurfa İnşaat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Büyükşehir ve Merkez İlçe Belediye Başkanları hakkında açıklama yaptı. İşte Odanın istediği başkan adayı profili...

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:56
İnşaat Mühendisleri Odası Belediye Başkan adayını açıkladı

Şanlıurfa İnşaat Mühendisleri Odası başkanı Zeki Yıldırım yaptığı açıklamada; “Son günlerde özellikle yaklaşan yerel seçimler öncesinde çeşitli siyasi partilerden Belediye Başkanlığı görevine talip olmuş aday adayları Odamıza ziyarette bulunmuş, kentimizle ilgili projelerini, fikirlerini bizimle paylaşmış ve İnşaat Mühendisleri Odası olarak Kurumumuzun yerel yönetimlerle ilgili görüş ve önerilerimizi ve özellikle Belediye politikaları ile ilgili görüşlerimizi almışlardır.

Kentimiz için hayati önem taşıyan Belediye Başkanlığı görevine talip olmuş kıymetli insanların odamızı ziyareti, fikirlerimizden istifade etme istekleri elbette bizim için çok kıymetlidir ve bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Ancak; bu ziyaretler çeşitli yerel medya kuruluşlarında maksadını aşacak nitelikte haberleştirilmiş ve sanki İnşaat Mühendisleri Odası herhangi bir siyasi partinin yada herhangi bir Belediye Başkan Aday Adayının ferdi olarak destekçisiymiş gibi lanse edilmeye çalışılmıştır. Bu durum gerçek dışıdır. İnşaat Mühendisleri odası hiçbir zaman böyle bir tutum içerisinde olmamıştır ve olmayacaktır.

Gerçek olan Şudur ki;

İnşaat Mühendisleri Odası geçmişte olduğu gibi bugünde ve gelecekte de yerel yönetimler konusunda kentimizi öz değerlerinden koparmadan, şimdiki konumundan daha ileri konumlara taşıyacak projeleri üreten, kentimizi bir beton yığını haline getirmektense (11 nisan stat alanını betonlaştırma politikaları gibi) tarihi ve kültürel mirasımız olan yapılarımızı ve yerlerimizi  aslına uygun yenileyip koruyacak, çağdaş şehircilik normlarına uygun şehircilik anlayışına sahip, demokrat, ilerici, vizyon sahibi, halkın tüm kesimlerini kucaklayacak ve tüm kesimlerce kabul görecek bir Belediye Başkanının ve Belediye yönetiminin hangi siyasi partiden veya düşünceden olursa olsun gerek projeleriyle, gerek teknik desteğiyle ve gerekse fikirleriyle destekçisi olacaktır” denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com