Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa İngilizce eğitimde başarı garantisi

İngilizce eğitimde başarı garantisi

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2010 Perşembe 09:57
İngilizce eğitimde başarı garantisi

2010 yılında Tüketici Akedemisi tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre Türkiyenin Dil Eğitiminde en çok tercih edilen markası Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarının İstanbul merkez şubesi Şişli Amerikan Kültür 10.000 öğrencisinin kayıt heyecanını yaşıyor.

74 şubesiyle Türkiyenin en büyük dil okulu olan Amerikan Kültür Derneğinin İstanbuldaki ilk şubesi olan Şişli Amerikan Kültür, hem bireysel hem de kurumsal İngilizce eğitiminde Türkiyenin en önemli eğitim noktalarından biri olarak ön plana çıkıyor.

Özellikle Amerikan İngilizcesi konusunda uzmanlık alanına sahip Şişli Amerikan Kültürde öğrencilere genel İngilizce, iş İngilizcesi ve sınav İngilizcesi (TOEFL, TOEIC, IELTS) başlıklarında ister sınıf programı ister özel ders imkanıyla eğitim verilmekte.

Şişli Amerikan Kültür Derneği Genel Müdürü Sibel Türkmen, öğrencileri için, sıcak bir atmosfer oluşturmayı, en iyi ortamda kendi öğrenme şekillerine göre programlar tasarlamayı kendileri için değişmez bir şart olarak belirlediklerini vurguluyor.

Genel Müdür Sibel Türkmen, Şişli Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarının öğrencilerine sağladığı ayrıcalığı dört madde halinde özetliyor:

Dünyada en geçerli ve kullanılan İngilizce olan Amerikan İngilizcesini öğrenirler.

Avrupa Dil Portfolyosuna uyumlu dil eğitimi alır ve Avrupa Dil Pasaportunu edinebilirler. Dünyanın neresinde olursanız olun, referansları Amerikan Kültür Derneği olur. İnternet üzerinden anında portfolyolarını doğrulayabiliriz.

Eğitimde başarı garantimiz vardır. Devamsızlıkları % 10u geçmeyen öğrencilerimiz bir üst kura geçemezlerse aldıkları kuru ücretsiz tekrar alabilirler. Öğrencilerimiz ikinci bir yabancı dili % 80 indirimli alabildikleri gibi Latin Dansları, temel fotoğraf eğitimi, diksiyon vb. sosyal aktivite derslerini de ücretsiz katılabilirler.


Kurumsal İngilizce eğitiminde, Türkiyenin en büyük kurumlarına hizmet verdiklerini de belirten Sibel Türkmen, her düzey çalışanın ihtiyacına ve kurumsal taleplere göre hem yerinde eğitim hem de şubede eğitim imkanı sağladıklarını bu konuda en başarılı dil kurslarından biri olduklarının da altını çiziyor.

2010 yazında çeşitli kampanyalarla çalışmalarına devam eden Şişli Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları bir kur alana bir kur bizden kampanyasıyla ayda sadece 149 liraya ve 10 ay taksitle İngilizce eğitiminiz için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Kampanyalar için ayrıntılı bilgiyi için 0 212 343 4 343 nolu telefondan ya da www.akdsisli.com  adresinden alabilirsiniz.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com