Advert
Advert
Advert

İngilizce eğitimde başarı garantisi

İngilizce eğitimde başarı garantisi
İngilizce eğitimde başarı garantisi

2010 yılında Tüketici Akedemisi tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre Türkiyenin Dil Eğitiminde en çok tercih edilen markası Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarının İstanbul merkez şubesi Şişli Amerikan Kültür 10.000 öğrencisinin kayıt heyecanını yaşıyor.

74 şubesiyle Türkiyenin en büyük dil okulu olan Amerikan Kültür Derneğinin İstanbuldaki ilk şubesi olan Şişli Amerikan Kültür, hem bireysel hem de kurumsal İngilizce eğitiminde Türkiyenin en önemli eğitim noktalarından biri olarak ön plana çıkıyor.

Özellikle Amerikan İngilizcesi konusunda uzmanlık alanına sahip Şişli Amerikan Kültürde öğrencilere genel İngilizce, iş İngilizcesi ve sınav İngilizcesi (TOEFL, TOEIC, IELTS) başlıklarında ister sınıf programı ister özel ders imkanıyla eğitim verilmekte.

Şişli Amerikan Kültür Derneği Genel Müdürü Sibel Türkmen, öğrencileri için, sıcak bir atmosfer oluşturmayı, en iyi ortamda kendi öğrenme şekillerine göre programlar tasarlamayı kendileri için değişmez bir şart olarak belirlediklerini vurguluyor.

Genel Müdür Sibel Türkmen, Şişli Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarının öğrencilerine sağladığı ayrıcalığı dört madde halinde özetliyor:

Dünyada en geçerli ve kullanılan İngilizce olan Amerikan İngilizcesini öğrenirler.

Avrupa Dil Portfolyosuna uyumlu dil eğitimi alır ve Avrupa Dil Pasaportunu edinebilirler. Dünyanın neresinde olursanız olun, referansları Amerikan Kültür Derneği olur. İnternet üzerinden anında portfolyolarını doğrulayabiliriz.

Eğitimde başarı garantimiz vardır. Devamsızlıkları % 10u geçmeyen öğrencilerimiz bir üst kura geçemezlerse aldıkları kuru ücretsiz tekrar alabilirler. Öğrencilerimiz ikinci bir yabancı dili % 80 indirimli alabildikleri gibi Latin Dansları, temel fotoğraf eğitimi, diksiyon vb. sosyal aktivite derslerini de ücretsiz katılabilirler.


Kurumsal İngilizce eğitiminde, Türkiyenin en büyük kurumlarına hizmet verdiklerini de belirten Sibel Türkmen, her düzey çalışanın ihtiyacına ve kurumsal taleplere göre hem yerinde eğitim hem de şubede eğitim imkanı sağladıklarını bu konuda en başarılı dil kurslarından biri olduklarının da altını çiziyor.

2010 yazında çeşitli kampanyalarla çalışmalarına devam eden Şişli Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları bir kur alana bir kur bizden kampanyasıyla ayda sadece 149 liraya ve 10 ay taksitle İngilizce eğitiminiz için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Kampanyalar için ayrıntılı bilgiyi için 0 212 343 4 343 nolu telefondan ya da www.akdsisli.com  adresinden alabilirsiniz.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Asım     2015-05-25 "Din dersini kaldıracağız" demiyor, "seçmeli hale getireceğiz" diyor. O kadar dinden bahsediyosun, daha kendi inancından haberin yok. Yunus suresi, 99. Ayette ne diyor: "iman etmeleri için insanları zorlayacak mısın?". Yahu Allah bile zorlamamaktan bahsediyor. Sen kim oluyorsun da, Allah'ın verdiği izne karşı çıkıyorsun. isteyen bu dersi seçer, istemeyen seçmez. Bu kadar basit...
Dersimi     2015-05-25 Islamiyette en büyük günah kul hakkidir. Allah herkesi af eder ama kul hakkina girenleri af etmez. Böyle seviyesizce yalan iftira ve karalamalarla HDP yi durduracaginizimi saniyorsunuz?? Emin olunki HDP yi durduramazsiniz ama Cehennem atesinde cayir cayir yanacaginiz kesindir...
Abdullah     2015-05-20 Sayın Hocam, bu güzel ve özel yazınızdan dolayı eşekkür ediyorum.
Abdullah     2015-05-20 Sayın Hocam, bu güzel ve özel yazınızdan dolayı eşekkür ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!