Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat İmza gününde Vakil Önen destek verdi

İmza gününde Vakil Önen destek verdi

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2010 Pazartesi 11:15
İmza gününde Vakil Önen destek verdi

NT Mağazası'nda düzenlenen imza törenine Milletvekili M. Emin Önen'in yanı sıra çok sayıda kişi ilgi gösterdi.

Hayata dair düşüncelerini topladığı kitabında empati, hoşgörü, sevgi, paylaşmak, tevazu gibi bir çok konuyu ele alan "İçimden geldiği gibi" isimli ilk kitabını çıkaran Kocadağ imza günleri düzenleyerek kitabını tanıtmaya devam ediyor. NT Mağazası'nda düzenlenen imza gününe Milletvekili M. Emin Önen, Hipodrum Müdürü Mehmet Kazoğlu, Sanat Galerisi Müdürü Mahmut Temizoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sarmış, At Yetiştiriciler Dernek Başkanı Adnan Tumbul, UKAMER Müdürü Hale Soran, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Halil Kaya, Kamu Sen İl başkanı Hikmet Karakuş, Tarım İl Eski Müdürü Rüstem Coşkun, Eczacı Teknisyenleri Dernek Başkanı Aydın Dağ, Tiyatro Yönetmeni Mustafa Gümüş ve çok sayıda vatandaş katıldı. Eğitimci-Yazar Kocadağ, "İçimden geldiği gibi" isimli kitabını imzalayarak Milletvekili M. Emin Önen'e hediye etti. Ayrıca Kocadağ, Milletvekili M. Emin Önen'e ve tüm davetlilere kitabı hakkında bilgiler verdi. Kitap hakkında konuşan Kocadağ, kitaptaki konuların spontane geliştiğini, hiçbirini oturup tasarlayarak yazmadığını o yüzden kitabına da içimden geldiği gibi ismini koyduğunu söyledi.

Şanlıurfa çok deneyimli, bilgi ve birikime sahip yazarların olduğunu onlardan fikir alışverişinde bulunduğunu onların teşvik ve tavsiyeleriyle kitabını çıkarmaya karar verdiğini söyledi.

Kitabında özellikle şartsız sevgiyi vurgulayan yazar, akıcı bir üslup kullanmış, kitabında Mehmet Akif Ersoy'dan, Mevlana'dan ve Üstad Bediüzzaman'dan yararlanmış, okuyucuların sıkılmadan okuyabilecekleri bir kitap olduğunu beyan etti. Ardından bir konuşma yapan Milletvekili M. Emin Önen ise, yazdığı kitaptan dolayı Eğitimci-Yazar Kocadağ'ı tebrik etti. Kocadağ'a çalışmalarında başarılar dileyen önen, bu tür kitapların herkese örnek olması gerektiğini kaydetti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com