Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim İmece usuluyla artezyen kuyusu açtılar

İmece usuluyla artezyen kuyusu açtılar

Şanlıurfaya 40 km uzaklıkta 200 öğrencisi bulunan Çiftekemer ilk ve ortaokulunda eğitimciler el ele vererek okula artezyen kuyusu açtılar.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2015 Çarşamba 08:16
İmece usuluyla artezyen kuyusu açtılar

Okul müdürülüğünü olan Şanlıurfa eğitimciler derneği başkanı Ahmet Öztürk, "Niyet hayır olunca akıbette hayır oldu" diyerek özetledi.

 Bölgenin en güzel ve en kaliteli suyu bu okulda çıktı diyen Okul Müdürü Öztürk;  "İnsanoğlu öldüğü zaman, bütün amellerinin sevabı da sona erer. Ama üç şey sona ermez. Bunlardan biride herkesin faydalandığı ve varlığı devam ettiği müddetçe sevabı da devam eden hayırlardır. Bunları yapanların, yapımına katkı sağlayanların amel defteri kapanmaz ve sevabı sürekli olur dusturu gereği, Bizde burda Allah rızası ve köydeki çocuklarımız için eğitimci arkadaşlarımız ile bu kuyuyu kazdık ve çocuklarımıza hediye ettik. Güle güle kullansın ve kana kana içsinler" diye konuştu.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com