Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor İmamlar Camide değil futbol sahalarında kaynaşıyorlar!..

İmamlar Camide değil futbol sahalarında kaynaşıyorlar!..

Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında Bursa Osmangazi İlçesi Merinos Stadında Şanlıurfa il Müftülüğü İle Bursa İl Müftülüğü arasında yapılan Futbol Maçı 2-2 sona erdi

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2014 Cumartesi 21:58
İmamlar Camide değil futbol sahalarında kaynaşıyorlar!..

Maç, Bursa İl Müftüsü Mehmet Emin Ay, Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık ve Osmangazi İlçe Müftüsü Cahit Çetin ‘in Vuruşu ile başladı.

Maçtan Sonra Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık Tarafından Osmangazi İlçe Müftüsü Cahit Çetin’e Urfa İsotu ve Mırra Takımı hediye edildi. Bursa Osman gazi İlçe Müftülüğü tarafından Şanlıurfa İl Müftülüğü Futbol Takımı Oyuncularına Birer 16 Numarılı Bursa Spor Forması hediye edildi.

Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan AÇIK maç sonunda yaptığı konuşmasında “Bursa Osmangazi İlçe Müftüsü Cahit Çetin ve Takım Kaptanı İmam-Hatip İbrahim Kaya’ya Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettikten sonra, amaçlarının Doğuyu medyadan değil, bizden dinlemenizdir" dedi.

YORUMLAR
  • yorum2014-11-09 22:01:50the imam

    İslam alimleri sayılan imamlar, asli görewvleri olan eğitime önem vermeliler. İslam deplasmanda anlatılmaz, kendi sahasında önemi ve anlamı anlatılır.

  • yorum2014-11-09 11:01:19Din gönüllüsü

    Bunuda gördük Din görevlileri Peygamber varisi imiş.Meğer top vuruş varisleri zaten zamane,dünyevileşmiş sözde din görevlilerinden bir şey beklediğimiz yok fakir fukaranın vergileri ile aldıkları maaş zıkkım olsun.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Görüntülü- GHSİM’den Basınspor’a malzeme yardımı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com